Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szalejący alarm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Ostatnio mam problem z alarmem, tzn. sam się włącza i to najczęściej w nocy, ale w dzień też potrafi kilka razy się załączyć. Próbowałem go wyłączyć przyciskiem z boku i niby kontrolka gaśnie ale.... po 2-3h zaczyna wyć;/ teraz muszę akumulator odpinać żeby sąsiadów nie budził w nocy. Jakieś propozycje naprawy? Ktoś może miał podobny problem? Gdzie mogę znaleźć centralkę od niego?

Opublikowano

Jali producent alarmu jakie ma czujniki?

Opublikowano
  • Autor

mam tylko taką wlepę:

20130404102243.jpg

Nie znam producenta;/

Opublikowano

Fabryczny ???

Opublikowano
  • Autor

raczej fabryczny i chyba jest podciągnięty pod klakson bo dźwięk tego alarmu to taki jakby klakson trąbił;p

Opublikowano

Nie zostawiasz czasem telefonu w aucie, albo jakiegoś urządzenia GSM?

Miałem taki nawyk że zostawiałem tel w aucie i gdy ktoś dzwonił lub telefon łączył się z BTSem alarm się aktywował.

Co ja się z tym miałem zanim wpadłem na pomysł że to telefon:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Nie zostawiasz czasem telefonu w aucie, albo jakiegoś urządzenia GSM?

Miałem taki nawyk że zostawiałem tel w aucie i gdy ktoś dzwonił lub telefon łączył się z BTSem alarm się aktywował.

Co ja się z tym miałem zanim wpadłem na pomysł że to telefon:facepalm:

nic właśnie nie ma w samochodzie. Żadnego gps ani telefonu. A wiecie może gdzie znaleźć tą centralkę? Może jakiś przewód jest przetarty, albo wilgoć się dostała? Już powoli nie mam pomysłów i pozostaje mi tylko odłączanie aku;/

Opublikowano

sygnał/klakson powinien być w bagażniku za lewym boczkiem,

centralka pod kanapą pasażera

Opublikowano
  • Autor
sygnał/klakson powinien być w bagażniku za lewym boczkiem,

centralka pod kanapą pasażera

dzieki za podpowiedź. A wiesz może gdzie znajdują się czujniki?

Opublikowano

w słupkach środkowych, a czy jeszcze gdzieś to nie pamiętam

Opublikowano
  • Autor

O wielkie dzięki Marcin6:D Teraz będę grzebał:D

Opublikowano

A brał ktoś pod uwagę latające owady w aucie np:much czy komar ,bo ja też miałem takie akcje z alarmem i po jakimś czasie sam do tego doszedłem że nawet mucha jak przeleci blisko czujnika to alarm się aktywuje:)

Opublikowano

próbowałes wyłączyć monitorowanie wnętrza ? czujniki ruchu w środku samochodu wyłaczasz tym przyciskiem na dole środkowego słupka koło kierowcy

dodatkowo mozesz sprawdzić vagiem, co spowodowało uruchomienie alarmu, kazde uruchomienie alarmu jest zapamietywane z opisem który czujnik go uruchomil.

Opublikowano
  • Autor

Masato wyłączałem ten czujnik wewnętrzny, ale myślałem że tym się alarm wyłącza, to i tak nie pomagało bo się i tak alarm włączał;p dzisiaj zawył tylko raz rano i od tamtej pory cisza:) Mam nadzieję że się sam naprawił:D Czekam na kolegę który ma vaga i sprawdzę który to czujnik załączał alarm:D Podziękował wszystkim za rady.

Opublikowano

a jak otwierasz któreś drzwi przednie to przypadkiem nie mruga ci oświetlenie wnętrza? Bo może to być też zepsuty mikrostyk w zamku i wtedy też są takie objawy.

Opublikowano
a jak otwierasz któreś drzwi przednie to przypadkiem nie mruga ci oświetlenie wnętrza? Bo może to być też zepsuty mikrostyk w zamku i wtedy też są takie objawy.

Też uważam że to będzie tutaj przyczyna. Zwróć uwagę czy jak załącza się alarm (czyt. zaczyna wyć), czy towarzyszy temu załączenie oświetlenia kabiny. Czy oświetlenie kabiny działa poprawnie ??? Nie zauważyłeś sytuacji że po otwarciu drzwi światło nie zapala się, mruga itp?? Sprawdź czy w tych lampkach podsufitowych nie ma zimnych lutów.

Opublikowano

i jak doszedłeś w czym problem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.