Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czujnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuje pomocy z klimą bo mi nie działa. Latem w zeszłym roku naprawiałem pompe i ją nabiłem. Robił mi to mechanik który naprawia tylko klimatyzacjie. Ona działa tylko jak ją podłącze na krótko. Wymieniłem czujnik na chłodnicy i na przewodzie przy ścianie grodziowej i nadal nic.

Na desce rozdzielczej przy wylocie powietrza na przednia szybe (jak widać na zdjęciu) tam jest jakiś czujnik do czego on jest i do czego on służy??

Na drugim zdjęciu zaznaczyłem kratki znajdujące się nad komputerem klimatyzacji co za tymi kratkami jest??

IMG_2602.jpg

IMG_2606.jpg

Opublikowano

czujnik temperatury

dławik i osuszacz wymieniałeś przy zmianie kompresora ?

Opublikowano
  • Autor

oba wskazane miejsca sa czujnikami??

dławik gdzie on sie znajduje?? osuszacza nie wymieniałem. a co on moze byc winny temu wszystkiemu??

Opublikowano
oba wskazane miejsca sa czujnikami??

dławik gdzie on sie znajduje?? osuszacza nie wymieniałem. a co on moze byc winny temu wszystkiemu??

to w podszybiu to nie jest czujnik

pisałeś że byłeś u goscia który zajmuje sie tylko klimatyzacjami ???? przeciez powinien wiedziec co sie robi

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

muzialem mechanikowi zabrac auto jak nabil klime i zrobil pompe bo musiałem jechac do niemiec w ten dzien co mi zrobil a zeby ona dzilala to powiedzial mi ze auto musi zostac na kolejny dzien a nie moglem mu zostawic bo nie mialbym czym pojechac. i teraz sam bym chciał to zrobic jesli mi sie uda a jak nie to bede musial do goscia jechac jeszcza raz.

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

dzieki i pozdrawiam

---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ----------

dławik juz mam wymieniony przed tym jak mi gosciu robil sam wymienilem :grin: to tylko osuszacz misze wymienic. tylko musza mi ten freon od zyskać i dopiero wymienie

Opublikowano

dławik wymien jeszcze raz, kosztuje 8 zl

Opublikowano
  • Autor

po wymianie tego osuszacza to na pewno bedzie sprawna klima?? jak by nie dzialalo to sie odezwe

---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

dobra

Opublikowano

nie wiem czy na 100% bedzie ok bo nie wiem co masz tam namieszane

Opublikowano

Czemu odrazu wymieniac osuszacz ?? podlaczyc manometry i sprawdzic jakie jest cisnienie po stronie tlocznej a jakie na ssacej. Przy zapchanym osuszaczu sprezarka wlaczyla by sie na chwile, ciesnienie by ostro poszlo w gore i czujnik by wylaczyl . Potem cisnienei by sie wyrownalo i znow to samo.

Czy wentylatory sie wlaczaja ???

Opublikowano
  • Autor

wentylator wlancza sie tylko jak podlacze na krotko klime

wintylator jest wlaczony tylko na LO i na 1-ce (moc nawiewu) a zimno leci na wiekszej mocy nawiewu tez leci zimnie jak zmienie na 22stopnie to leci cieplo. moge tak jechac i jechac i wentylator bedzie caly czas pracowac i sie nie wylaczy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.