Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy pompa wspomagania!!!!


daniel19tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich nie dawno zakupilem nowa pompe do mojej audiczki a4 1.9 tdi 95r no juz wszystko bylo pieknie kierowalo sie jednym paluszkiem az tu nagle po połtorej tygodniu od zakupu zaczela mi churkotac (klekotac) tak nie miłosiernie :/ co jest mam ja jeszcze niby na gwarancji i planuje ja zwrocic ale znowu bedzie stala z 1,5 tyg zanim mi ja odesla o ile odesla POMOCY co moze byc ze tak klekocze jezeli skrece kola na maxa to wytrzymac sie nie da :/ dodam ze jest to nowy zamiennik :/ prosze pomozcie i prosze o wyrozumialosc

POZDRAWIAM WSZYTKICH FANOW A4 :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolego masz podobny problem, ja natomiast kupiłem juz drugą pompę na allegro i "uczciwy pan" na aukcji wystawil 110 bar (taką jaką potrzebuje do mojej A4 1.9 TDI AHU) niestety pompa która przyszła miała zamazaną tabliczkę, sprzedawca wyjechał do niemiec i jestem w du... Co najgorsze węże wymieniłem bo były popękane, płyn Febi minerał nowy wlany, układ odpowietrzony. A na niskich obrotach wspomagania niema, dopiero gdy wkręce na 2 tysiące + obroty wspomaganie działa. Chciałbym się podczepić pod temat i pytanie musze kupić 3 pompę? Już mnie to przerasta a czy zamiennik za około 300 zł spełni swoją funkcję? z góry dzięki za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chińskie zamienniki dają rade, znajomy montował w s6 c5 chińską pompę i nie narzekal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby te zamienniki sa okej ale kurcze cos jest nie tak bylem w sklepie gdzie ja kupilem i powiedzieli mi ze prawdopodobnie maglownica nie byla plukana i jakies opilki sie dostaly i na gwarancje nie ma sensu jej raczej przywozic ale ja i tak planuje ja oddac bo wydaje mi sie ze maglownica byla czysciutka jestesm wkurw**** na maxa wydalem 300 zl jezeli jej nie przyjma to kasa psu w du** :/ jezeli ktos mial podobny problem to prosze o pomoc dodam ze mocno klekocze tak jak by sie cos urwalo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak poszla bym w oryg uzywke dalej

juz jeden kolega z forum kupil nowa za 300 zl za miesiac na pw otrzymuje wiadomosc,, glupi bylem ze Ciebie nie posluchalem pompa nowa juz siadla i gwarancji nie chca uwzglednic''

szukaj moze na forum ktos ma do sprzedania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczepiam pod temat.wczoraj założył mi mechanik nową pompę było dobrze tylko chwilę.po przejechaniu 200m jęki ,zgrzyty ogólna tragedia.stara działała przy dodawaniu gazu ale nie wydawała takich dzwięków.nadmienię że układ był czyszczony zbiorniczek z sitkiem wyczyszczony i oczywiście zalany nowy zielony febi mineral.czyżbym kupił takie gówno?chyba kolejność wędrowania płynu jest : maglowanica-zbiorniczek wsp.-pompa-maglowanica-zbiorniczek.czy się mylę?bo jeśli tak to chyba do pompy idzie czysty płyn a syf powinien się zatrzymywać sitku.na poprzedniej pompie zrobiłem sporo km, jeśli chodzi o czas to były dwa lata.i też z all za 2 paki.problem w tym co i skad teraz kupić.w używkę bym nie wchodził.dostaniesz gwarancję rozruchu 14 dni a później?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też koledzy w zeszłym roku wyła pompa i po przejechaniu 5 km kierownicą nie można było ukręcić,kupilem używke z korników zamontowałem nalalem zielonego febi i pompa zaraz po uruchomieniu wyła...ale po kilku min przestala i ustało wszystko,po pół roku czasu z pompy na wolnych odrotach zaczoł wydobywać się jęk,po jakims czaie zaczelo mnie to wkurzac i węrzykiem spusciłem stary płyn z zbioernicka i powonie nalalem fbi..efekt.. do teraz spokój także myśle że jeśli traficie na dobrą używke do dosc dlugo wam posłuży;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to już niewiem co kupic.chciałbym znaleźć idealne rozwiązanie ale czy jest takie.zastanawiam się czy nie lepiej było do starej zalać nowego płynu układ przeplukac razem że zbiornikiem i czy to by nie pomogło.stara nie pracowała jak trzeba ale k.wa nie wyla .teraz pytanie czemu założona nowa pompa(teoretycznie)to taki szrot .będę reklamował ale wiadomo jak może być.z racji tego że muszę jeździć to jedyny pomysł na kupno czegokolwiek to topran z IC za 460 ZŁ.Doliczajac wcześniejsze koszta zaczynam becelowac słono

---------- Post dopisany 15-04-2013 at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2013 at 13:31 ----------

zbiorniczek(nowy) rozwiązał sprawę.niebywałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...