Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Ile paliwa jest po zapaleniu się kontrolki ?


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jaki zbiornik jest w Limusine ale w Avant jest 70litr.

Nie ma znaczenia czy sedan czy avant w B5 jest zbiornik 62 litry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja slyszalem ze jest 72 litry... ale nigdy tego nie sprawdzalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce wam powiedziec ze wczoraj mialem to nieszczescie i braklo mi paliwa :kwasny: na rezerwie zrobilem zaledwie 50km czy to mozliwe???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuś mało ja u siebie to 100 km spokojnie robie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie to bywa

Może tak dużo spala, moze jest lekko zassany i objetość u Ciebie jest troszke mniejsza a moze masz jakąś małą dziurkę :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pali mi do 5 litrow z klima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mu tyle pali jego 90 PS. Mój 110 PS jakbym tylko tak jeździł sobie po trasie to pewnie z klima tez bym się zmiescił w 5, góra 5,5 :ON:.

Nie wiem za bardzo jak jest zbudowany bak w A4 i system powiadamiania o rezerwie, ale może Ci sie pływak gdzieś zawiesił itp.

Proponuje nie siac jeszcze strachu i sprawdzić jeszcze raz. Jak sie powtórzy to wtedy juz bym sie martwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi rezerwa sie swieci jak zostalo do przejechania 70-80km ,jak komp to przetwarza?bierze dane z sredniego spalania ?bo np rezrwa zapala czy przy tych 70km ale jak jezdze oszczednie to przeciaga sie np 110km ...od czego to zalezy?czy jest stala ilosc paliwa przy ktorej zalacza sie rezerwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na trasie do Włoch też spalanie wyszło 5,2 ale w mieście 5 litrów to raczej jest nie wykonalne, chyba że na holu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim też wiem, że 70 km muszę przejechać. Muszę kiedyś zaladowac 5L karnistra do bagażnika i pojechac na żywioł.

Odnosnie jechania na końcówce paliwa. Czy istnieje jakieś niebezpieczeństwo takiej jazdy, aż auto stanie?? Czy bez problemu dolewam ropke i jade dalej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na trasie do Włoch też spalanie wyszło 5,2 ale w mieście 5 litrów to raczej jest nie wykonalne, chyba że na holu :tongue4:

jest wykonalne u nas w czewie 4,4l wykrecilem :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: NYNA Dzisiaj o 14:06

Mnie na trasie do Włoch też spalanie wyszło 5,2 ale w mieście 5 litrów to raczej jest nie wykonalne, chyba że na holu

jest wykonalne u nas w czewie 4,4l wykrecilem

Nio to wynik naprawde zaj.... :good: Ja w miescie takiego wyniku jeszcze nie osiągnąłem :no:

U mnie kompa nie ma więc wyliczam sam prz tankowaniu od pełna do pełna a rezerwa to się chyba zapala od 7 czy 8 litórw w baku i od stylu jazdy zależy ile na niej przejedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOmp kompem, ja tez podaje dane z tankowania. Zawsze sobie wyliczam lejąc pod korek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała sugestia..., obszerny wątek o spalaniu jest w innym miejscu :gwizdanie:

Zeby nie było OT... :polew:

Mysle, że przy zapaleniu rezerwy w baku jest ok 10 litrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...