Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mój Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgodnie z obietnicą przedstawiam Wam moje Audi

Audi A4 avant 19. TDI, czyli 110KM

Sprowadzony 1,5 tygodnia temu z niemiec od drugiego właścicela.

audia4.jpg

audia41.jpg

audia42.jpg

audia43.jpg

Opublikowano

Miodzio , widze że nas srebrniaków jest chyba najwięcej :mrgreen: Super autko gratuluje zakupu

Opublikowano

No kolorek bardzo ładny, :mrgreen: , w środku tez niczego sobie, jakies zamierzenia, zmiany, tuning ?? :wink:

Opublikowano

ładna...........

prawie tak ładna jak moja :twisted:

Opublikowano
  • Autor

W planach ( ale nie wiem kiedy jeszcze)

- Szyby (b delikatnie)

- Jakies koła 17 (tylko wzór audi)

- chip

CHętnie bym kupił luterka od eSki (srebrne nakładki). Gdzie i za ile mozna to kupic

Widziałem na allegro. Ale cena 60 zł to przekonuje mnie co to dobrej jakości tych nakładek

NA pewno nie bedzie obniżania. Miałem już 2 samochody niskie i dziekuje. Wiecej nie chcę.

Opublikowano
W planach ( ale nie wiem kiedy jeszcze)

- Szyby (b delikatnie)

- Jakies koła 17 (tylko wzór audi)

- chip

CHętnie bym kupił luterka od eSki (srebrne nakładki). Gdzie i za ile mozna to kupic

Widziałem na allegro. Ale cena 60 zł to przekonuje mnie co to dobrej jakości tych nakładek

NA pewno nie bedzie obniżania. Miałem już 2 samochody niskie i dziekuje. Wiecej nie chcę.

plany masz podobne do moich tylko ja mam w innej kolejnosci ....

najpierw silnik :twisted: potem reszta.... ;-)

co do nakladek na lusterka to ja bym sobie darowal ... ale jezeli juz to mozna znalezc na allegro chyba firmy in-pro (cena - jak pamietam to 200-300 zł ).

Opublikowano
  • Autor

Kolejnośc która wpisałem jest przypadkowa. A w jakiej kolejności bedzie cokolwiek zmieniane to sie okarze w przyszłości. Choć w tym sezonie na pewno nie rusze tematu felg.

Opublikowano

fajny prawie taki jak moj :lol: :mrgreen: :razz: :lol:

Opublikowano

bardzo ladne autko...;) tylko ta zielen w srodku troszke mi sie nie podoba :lol:

Opublikowano

fajny, aż mi sie w oczach przewraca bo już nie pamiętam, który srebrny avant tdi jest czyj :?: :wink::wink:

ma chromowane relingi a nie ma na około szybek :?:

Opublikowano

No wlasnie, zielona deska rozdzielcza i wykonczenie ?? :shock:

Opublikowano
  • Autor

ma chromowane relingi a nie ma na około szybek :?:

Jest to wersja przed faceliftingiem. Końcówka 98 roku. Wiec może już jakieś mixy robili. :razz:

Środek też mi sie na początku nie podobał. Ale chyba już sie przyzwyczaiłem i mi nie przeszkadza :roll:

[ Dodano: 2006-09-26, 17:11 ]

A jednak udało mi się w tym sezonie ruszyć temat felg. Choc nie jest on do końca zakończony. NA wiosnę musze kupić opony bo te co są, to są na sztukę :)

Ale całość kupiłem w dośc dobrej cenie wiec póki co nie marudze

Zdjęcia

http://tcs.mystat.net/przemo/24wrzesnia2006/index.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.