Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Zaświeciła mi się kontrolka ESP, a potem...


andrzej.trz

Rekomendowane odpowiedzi

witam wczoraj podczas jazdy a dokładniej podczas przyśpieszania poczułem jakieś szarpnięcie myślałem że to dziura i za chwile zaczęła mi mrygać kontrolka esp a później zapaliła sie na stałe. Chwilę potem zaświeciła się kontrolka check engine!!! no a na koniec zaświeciła mi się do tego kontrolka epc!!! o mało serce mi nie stanęło!!! po zgaszeniu i zapaleniu nic się nie zmienia a nawet zauważyłem że jak zmieniam bieg z N LUB P na D to samochód szarpie. pomocy co to może być??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, przepraszam ze jestem okrotny ale VAG, napewno sie dowiesz co i jak. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, przepraszam ze jestem okrotny ale VAG, napewno sie dowiesz co i jak. Pozdrawiam Jocker01

witam, vag pewnie by pomógł ale chyba po to jest te forum!!!! ale jak już wcześniej pisałem samochód mam od niedawna i kupując audii nie wiedziałem że w zestawie trzeba kupić VAGA :notworthy: wcześniej jak miałem golfa 1.9 tdi to na szczęście nie miałem żadnych problemów przez prawie 2 lata.

A autko mam Kanadyjskie.

Ale na szczęście problem już rozwiązany, po wizycie w aso okazało się że poprzedni właściciel założył zły filtr powietrza (za mały) i przez to poleciał czujnik. wymienili skasowali mnie i kazali jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wizycie w aso okazało się że poprzedni właściciel założył zły filtr powietrza (za mały) i przez to poleciał czujnik

yhm... a możesz zeskanować fakturę ? kurde, jaki czujnik poleciał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, tyko nie bardzo wiem jak ją tu umieścić?

nazwa i numer części: MASS AIR FLOW SENSOR A06A-906-461-LX AIR METER.

A to co mi napisali po zdiagnozowaniu: GFF DIAG REPLACE MASS AIR FLOW SENSOR, REPLACED AIR FILTER- IMPROPER FILTER INSTALLED BY CUSTOMER. A po Polsku to będzie Diagnoza: wymiana czujnika przepływu powietrza, wymiana filtra powietrza - niewłaściwego zainstalowanego przez właściciela

jak chcesz fakturę to ci mogę na maila przesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...