Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak mocy do 2000 [BLEDY]


koob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam A4 B7 BLB ( po swapie pompy z 1.9 i chipie na 170 KM ). Turbo po regeneracji jakies 10tys km temu.

Od jakiegos czasu wyrzuca mi blad przeplywomierza nierozpoznany (niestety nie pamietam kodu) - zapala sie kontrolka na desce.

Przeplywomierz zostal wymieniony na nowy jednak blad po skasowaniu powraca po kilku dniach. Ostatnio przy kolejnym zczytywaniu wyrzucilo jeszcze blad:

P0302 - Przerywacz spalania cylinder 2 rozpoznany.

Z objawow to jest problem z moca w zakresie 1000-2000 obrotów - czasami ta moc jest a czasami po prostu auto muli ( gaz do dechy i ledwo przyspiesza). Jak wpadnie powyzej 2000 to juz przyspiesza prawidlowo.

Proszę o pomoc w diagnozie.

---------- Post dopisany 23-04-2013 at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2013 at 11:38 ----------

Dodatkowe informacje:

dojezdzam do skrzyzowania, ruszem i auto jest przed chwile zamulone (brak mocy), dmuchnie czarną chmurę i w momencie łapie moc.

Sprawdzone:

- turbo

- EGR

- pompowtryski

wszystko w normie.

Wymienione:

- przypływomierz ( nadal wyrzuca błąd przepływomierza na VAGu )

- przewód przy N75 ( guma była nadpęknięta ).

Proszę o pomoc w diagnozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienione:

- przypływomierz ( nadal wyrzuca błąd przepływomierza na VAGu )

jaki to bląd?

ja bym szukal tutaj, mi tez mulil do 2000 ale przeczyscilem przeplywke i mu przeszlo. a skoro u Ciebie po wymianie nadal muli to moze cos z wiazką od przeplywki...

a z tym bledem P0302 - Przerywacz spalania cylinder 2 rozpoznany. - do sprawdzenia wiazka zasilajaca pompki, tez sa z nia problemy. wtyki do zacisniecia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...