Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Avant. Zestaw montażowy tylnych amortyzatorów


BzKSrz

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś zna nr części czy orientuje się czy jest to wszystko w zestawie i ewentualne koszta ?

ponieważ kupilem auto z gwintem i sie skończył mam nowe zawieszenie kupione amory i springi ale brakuje tych obsad wszystkich i wgl na tyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsady, oraz wszelkie osłony to elementy dodatkowe, czyli trzeba pakupić :wink:

Mocowanie składa się z dwóch elementów : 1- 8D0-512-333 i 2- 8D0 512 335. Kit (osłona + odbój 915416 KYB) Będziesz zainteresowany zapraszam na PW, mam wszystkie elementy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poniedziałek dawałem autko do wymiany kompletu amortyzatorów i sprężyn, zawias 1BA. Z tyłu ktoś zrobił tuning wiejski i z prawej strony była poduszka a z lewej była jakaś rzeźba i musiałem ją dokupić. Nr cześci 8D0 512 099A, koszt około 200zł w ASO, żadna hurtownia nie ma tej części dostępnej. To jest coś takiego jak na zdjęciu. Jeśli coś innego, to chętnie pomogę jestem na świeżo z tematem.

8d0512099a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić ale nie zaglądałeś czy takie masz. Sprawdź czy taka u Ciebie obsada idzie i dopiero kupuj, bo wystraszyłeś się ceny :wink: a może okaże się że nie potrzebnie szukasz, bo skoro to nie jest osiągalne oznacza że nie koniecznie ulega szybkiemu zużyciu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka z gory idzie bo mam schemat calego zawieszenia. i tego wlasnie w intercarsie nie ma.

---------- Post dopisany 03-05-2013 at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2013 at 23:43 ----------

dalej mam problem, dokladnie z tylnym zawieszeniem brakuje mi jeszcze jakichs tulejek ktore ida na gorna czesc kolumny oraz (jakiejs czesci) ktora powoduje ze amortyzator pracuje razem ze sprezyna, bo u mnei po zlorzeniu sprezyna pracuje a amortyzatorstoi w miejscu i stuka. jak ktos ma to prosze o nr czesci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...