Skocz do zawartości
IGNOROWANY

obudowa pilota kluczyka


beny.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, no jak to zwykle szukam tutaj pomocy :P Problem mam taki, że posypała mi się obudowa od scyzoryka. Moje pytanie brzmi jaki zamiennik użyć by wszystko do siebie pasowało? Dodam jeszcze, że jest to raczej nie oryginalny scyzoryk :)

Zdjęcia:

dsc0045pk.jpg

dsc0046fp.jpg

dsc0047jty.jpg

dsc0048xv.jpg

dsc0049zd.jpg

dsc0050rj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam ze jest to scyzoryk od VW. Pod twoja elektronike powinna podejsc kazda obudowa z 3 przyciskami z grupy vag. ewentualnie beda sie roznic delikatnie ksztaltem albo wytloczka na logo marki pojazdu. plytka elektroniki bedzie miala ten sam ksztalt, rozni sie tylko czestotliwoscia kwarca ale to nie ma znaczenia u cibie bo potrzebujesz tylko plastik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro kolega uwaza ze to chinszczyzna a ty chcesz miec scyzoryki to kupuj kolejna chine i montuj w to mijesce, no chyba ze mozna by bylo zakodowac nowe piloty bez wymiany centralki ale to trzeba sprawdzic czy centralka ma taka funkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukasz centralke, pewnie gdzies za bezpiecznikami, rozkrecasz ja i patrzysz czy ma ukryty przycisk taki microswitch, jak tak to pewnie nowy pilot da sie zaprogramowac, naciskajac ten ukryty rzycisk przez kilka sekund, kierunki mrugna, i naciskasz przycisk otwierania na nowym pilocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem... Dokładana centralka legendford f14. Jestem ciekaw czy da się zakodować ori scyzoryk do niej... A przez Vag nie połączy się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori scyzoryka z ori elektronika nie da sie za pomoca vaga zakodowac z jakas tam dokladana centralka poniewaz ona nie ma komunikacji z ori instalacja auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...