Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Co myślicie o tych subwoferach - który najlepszy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pioneery i lanzary ja bym odrzucil

a zastanowil sie nad vibe`m, spl`em lubi audiobahnem

Opublikowano

pioneery i lanzary ja bym odrzucil

a zastanowil sie nad vibe`m, spl`em lubi audiobahnem

vibe :good:

Opublikowano
  • Autor

ja wlasnie myslalem nad lanzarem i nad spl'em no ale raczej poslucham rady i pomysle nad vibem a jakis piecyk do tego moze byscie doradzili dobry ?? w planach jak napisalem mono na skrzynke i dwu kanalowy na przdnie drzwi do 16 nastek

Opublikowano

Potwierdzam opinie swoich przedmowcow - z Twojego spisu najrozsadniejszym wyborem bylby chyba Vibe. Co do wyboru pozostalych komponentow to zalezy to od tak wielu rzeczy ze ciezko jest cos zaproponowac. Na poczatek proponuje troszke wysilku i poczytac posty dotyczace wzmacniaczy i zestawow przednich - jest tego naprawde sporo.

Opublikowano
  • Autor

co do przegladania forum mam to dosc dobrze opanowane ale ciezko znalezc dokladna odpowiedz dlatego wole sam zapytac tak sie teraz zastanawiam czy nie lepiej bedzie kupic jeden wzmacniac 4 kanalowy zmstkowac dwa kanaly na suba a dwa pociagnac na przedni zestaw dodam ze na przod mam jbl-e cs2165c wiem ze moze nie sa najlepsze no ale od czegos trzeba bylo zaczac zobaczymy jak wyjdzie mi zbudowanie systemu no i pozniej pomyslimy nad zmiana wiadomo w miare jedzenia apetyt rosnie to jak myslicie z tym wzmakiem

Opublikowano

jeżeli chcesz 4 kanałowy to jedynie o konkretnej mocy, ja dałem 900zł za US Ampsa i jeszcze to niejest to, mam tylko jeden 4 kanałowy wzmak i szczerze powiem jeżeli chcesz potem kombinować przy audio to ja teraz bym dokupił oczywiście dla mnie monobloka, a do 4 kanałówki podpioł bym w bi-ampingu przód odesparowany...

więc na początek kup może mocniejszą 4 kanałówke a jeśli będziesz miał mało to dokupisz monobloka, tylko że za konkretniejsze moce niestety "troche" trzeba wydać! nie mówiąc o okablowaniu i sygnałówkach...

vibe - nawet dobry wybór!

Opublikowano

na przod polece audio-systemy ewentualnie rainbowy

jako piec w rozsadnej cenie

4 kanalowka vibe slick a4

chociaz zawsze jest zrobic na woofer jakiegos monobloka niz mostkowac 4kanalowke :)

chociaz np z tym vibem black airem II+ dobra 4kanalowka da sobie spokojnie rade

Opublikowano
  • Autor

no tak sie wlasnie zastanawiam ze raczej poczekam troche i kupie mono do skrzynie do vibe a na przod 2 kanalowke i wystarczy tylko troszke wiecej kasi musze zebrac bo nie chcialbym robic byle czego a pozniej robic jeszcze raz tyle ze z lepszymi komponentami

a co byscie doradzili jako kabelki sygnalowe do wzmaka bo nie mam pojecia jakie sa dobre wiem tylko ze trzeba jakies porzadne kupic do zasilanie nie zadne nitki tylko dosc grube ma ktos moze jakis przelicznik do jakiej mocy jaka srednica??

Opublikowano

Ja mam dobre doświadczenia na Rockford Fosgate, 2 x sub i wzmachol, wzmacniacz ORION 3001 + JBL GT 12.

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.