Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Co myślicie o tych subwoferach - który najlepszy ?


Rekomendowane odpowiedzi

pioneery i lanzary ja bym odrzucil

a zastanowil sie nad vibe`m, spl`em lubi audiobahnem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie myslalem nad lanzarem i nad spl'em no ale raczej poslucham rady i pomysle nad vibem a jakis piecyk do tego moze byscie doradzili dobry ?? w planach jak napisalem mono na skrzynke i dwu kanalowy na przdnie drzwi do 16 nastek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam opinie swoich przedmowcow - z Twojego spisu najrozsadniejszym wyborem bylby chyba Vibe. Co do wyboru pozostalych komponentow to zalezy to od tak wielu rzeczy ze ciezko jest cos zaproponowac. Na poczatek proponuje troszke wysilku i poczytac posty dotyczace wzmacniaczy i zestawow przednich - jest tego naprawde sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przegladania forum mam to dosc dobrze opanowane ale ciezko znalezc dokladna odpowiedz dlatego wole sam zapytac tak sie teraz zastanawiam czy nie lepiej bedzie kupic jeden wzmacniac 4 kanalowy zmstkowac dwa kanaly na suba a dwa pociagnac na przedni zestaw dodam ze na przod mam jbl-e cs2165c wiem ze moze nie sa najlepsze no ale od czegos trzeba bylo zaczac zobaczymy jak wyjdzie mi zbudowanie systemu no i pozniej pomyslimy nad zmiana wiadomo w miare jedzenia apetyt rosnie to jak myslicie z tym wzmakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz 4 kanałowy to jedynie o konkretnej mocy, ja dałem 900zł za US Ampsa i jeszcze to niejest to, mam tylko jeden 4 kanałowy wzmak i szczerze powiem jeżeli chcesz potem kombinować przy audio to ja teraz bym dokupił oczywiście dla mnie monobloka, a do 4 kanałówki podpioł bym w bi-ampingu przód odesparowany...

więc na początek kup może mocniejszą 4 kanałówke a jeśli będziesz miał mało to dokupisz monobloka, tylko że za konkretniejsze moce niestety "troche" trzeba wydać! nie mówiąc o okablowaniu i sygnałówkach...

vibe - nawet dobry wybór!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przod polece audio-systemy ewentualnie rainbowy

jako piec w rozsadnej cenie

4 kanalowka vibe slick a4

chociaz zawsze jest zrobic na woofer jakiegos monobloka niz mostkowac 4kanalowke :)

chociaz np z tym vibem black airem II+ dobra 4kanalowka da sobie spokojnie rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak sie wlasnie zastanawiam ze raczej poczekam troche i kupie mono do skrzynie do vibe a na przod 2 kanalowke i wystarczy tylko troszke wiecej kasi musze zebrac bo nie chcialbym robic byle czego a pozniej robic jeszcze raz tyle ze z lepszymi komponentami

a co byscie doradzili jako kabelki sygnalowe do wzmaka bo nie mam pojecia jakie sa dobre wiem tylko ze trzeba jakies porzadne kupic do zasilanie nie zadne nitki tylko dosc grube ma ktos moze jakis przelicznik do jakiej mocy jaka srednica??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy warto kupić tego VIBE SLICK A4 używanego? chciał bym go podłączyć pod suba jbl i przód odseparowany hertz czy może kopić lepiej na razie do samego suba http://www.allegro.pl/item821917430_rockford_fosgate_r500_1_sklep_w_wa_kurier_gratis.html ? jeszcze jedno pytanko znacie może firmę Conquest? chodzi o suba MTCON15 tej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...