Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z dymieniem czy to normalne przy takim setupie


vauxhall95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na poczatku napisze co mam wsadzone zeby była jasnosc.AFN+pompa ori AHH+216 bosch nowe od cowboya,kolektor awx,turbo brd,nadkole s4 i brak kata.

Wstepnie jest to wystrojone do czasu braku fmica.

I sprawa ma sie tak jest za***isty dym z tyłu.Turbo dmucha 1.5-1.55 .Dawka na nastawniku 7.A paliwa naprawde podlane mało max 4.3V

I dymi ciagle na czarno nie tak ze na poczatku po daniu gazu.Turbo ciagnie od samego dołu trafilem na bdb BRD.

Wczesniej jak mialem wtryski 205 i turbo AWX na 1.45 doładowaniu tez mi dymiło nie ciagle ale dymilo.

Jak robilem proby to temperatura w dolocie była 7stopni.

Czy to jest normalne zeby przy takim małym koksie był taki dym.Najgorsze ze dym nie przestaje.Dymi ciagle.

Sprobowalem zablokowac sztange zeby turbo 1.7 dmuchalo gowno to dało.A jak podpialem bezposrednio pod grodz to wiadomo nie ciagnalem go do konca ale pierwszy dwa biegi i był dym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz nie codziennie robie auta z takim samym setupem na takim samym programie wiec niewiem jak ma byc z dymem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego moze glupie ale co z olejem ? ubywa jesli nie to pirscienie mozna wykluczyc, nastepnie albo turbawka puszcza, wtryski moga lac ( za duza dawka) no i dalej nie mam pomysłu, tym bardziej ze napisales ze zestrojone tak sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby spalal olej to by kopcil na niebiesko. Czarny to ewidentnie gnojowka.... faktycznie wyglada na wtryski. D? Mi tez jak przegazujesz na luzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a są diesle które nie kopcą na koksie perzy bucie?zawsze coś kopci ale niech sie martwi ten z tyłu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...