Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kilka pytań dot. felg i opon od lamera


ePasjonat

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo, poradźcie parę rzeczy proszę.

Chcę kupić 18" albo 19" do B7, to jest wersja s-line i ma 2 cm niższe zawieszenie niż nie s-line.

Chciałbym oponę 235 bo ładnie wypełniają po szerokości nadkole i profil 35 albo 40 ale..

1. nie wiem przede wszystkim czy w Polsce jazda 19" felgą jest mądra, co sądzicie?

2. czy można założyć węższą oponę na szerszą felgę? widziałem takie foty w necie

3. czy przy felgach 18" i oponie 235/40 trzeba jakieś dystanse? Jazda na dystansach jest bezpieczna? nie wiem nawet co to jest

Ps. znacie jakiś sklep oprócz Allegro gdzie handlują felgami z modeli Audi? Nie muszą być oryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jest mozliwa, ale trzeba zwracac uwagę gdzie sie jezdzi... znajomy w b7 smiga na 20' i da się..:wink: jest na forum

2. można, ostatnio na 18'x10,5 zakładaliśmy 225/35

3. jest bezpieczna.. ale czy będziesz potrzebował dystansów zależy od et felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki. A jeszcze pytanko, jak dowiedzieć się / zmierzyć, ile cali musi mieć felga w B7, żeby była na równo z nadkolem jak patrzy się od tyłu? Jeśli nie znajdę takiej szerokiej felgi 18" to mogę posłużyć się dystansami tak?

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj o et w podwieszonym temacie... :wink:

szerokos nie ma takiego znaczenia jak et... mozesz mieć 10 cali i bedzie równo, a mozesz mieć 8 i tez bedzie równo... wszystko zalezy od et...

jak felga sie schowa to dystansem ja wyciagniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...