Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wybrać sprężyny do zawieszenia 1BA


płotek85

Rekomendowane odpowiedzi

audi a4 b4 96r AFN, zawieszenia 1BA

Jak większości forumowiczów czasem stuka zawieszenie z przodu. Moje auto przed wymianą jeszcze miało ori zawieszenie, teraz żeby nie było mu gorzej też mu zapodałem wahacze z górnej półki, lemforder. Po wymianie dalej coś puka. Pojechałem na sprawdzenie zawieszenia, okazało się że jeden padł w dziwnym miejscu, guma się oddzieliła, wymieniłem, dalej puka. Gumy stabilizatora zostały wymienione. Po głębszych ponownych oględzinach okazało się że jedna sprężyna jest pęknięta i pewnie stąd te stuki. Amortyzatory sachs czekają na montaż razem z górnymi poduszkami.

Teraz moje pytanie: Jakiej firmy wybrać sprężyny na przód żeby samochód stał równo i tak samo jak przed wymianą. Na allegro jest sporo tego i nie wiem z której oferty skorzystać. Jak byście mogli pomóc i podać zaufane linki:wink:

Pozdrawiam:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz przepłacać to proponuję LESJÖFORS

mnie jak pękła zakupiłem w Intercarsie (2szt )i śmigam na takich i jest :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ori springi 1ba z mojego afn.. jak chcesz mogę ci pogonic :wink:

też propozycja do rozważenia, tylko w jakim są stanie? Chociaż z drugiej strony wolałbym nowe bo też mam nowe amorki już zakupione i czekają na montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też Ci polecam firmę LESJÖFORS :wink:

Dużo firm stosuje je na pierwszy montaż w swoich samochodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

springi założone nowe LESJÖFORS tylko jest takie wrażenie że trochę wyżej stoi przód, ale jak się postawi na równym podłoży i popatrzy z boku to jest ok. Chyba się już do starego przyzwyczaiłem:grin:

Uważam że temat jest do zamknięcia, wszystkim dziękuje za pomoc:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...