Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Dymi na wysokich obrotach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukałem szukałem i kupiłem sobie wymarzone B5 AJM. Sprawdziłem na Vagu w stacji diagnostycznej ale nie było żadnych błedów. Wracając sprawdzałem jak chodzi i okazało się że szczególnie na 4 i 5 tce powyżej 3000 jak wcisnę do końca zaczął dymić szaro biały dym przegoniłem go wcześniej tak 180 i za autem chmura się ciągnęła.... zapach palonego oleju. Sprawdziłem olej okazało się że jest ponad max. Chcąc nie chcąc musiałem spokojnie dojechać do domu. Jak nie wciskam na maksa to nie dymi ale jak wcisnę powyżej 3 tysi zaczyna dymić. Co robić ... pomocy. Jestem nowym posiadaczem A4 i nie mam pojęcia co robić nie miałem dotychczas turbodiesla. Czytałem forum ale problem jest specyficzny a poza tym jestem załamany ... wywaliłem trochę kasy na furkę a tu lipa. Gdzi pojechać w warszawie żeby nie zdarli i sprawdzili pożądnie ... przepraszam jeśli temat już był ale pilnie potrzebna pomoc :wallbash:

Opublikowano

Wybierz sie na spota w Warszawie... obiecaj, że bedziesz stałym bywalcem i napewno Ci chłopaki pomogą :wink4:

Opublikowano

albo jak jesteś z Wawy to na Mineralną do Witka jedź :good:

Opublikowano
  • Autor

Jestem zakochany w Audi .. i na spocie się na pewno pojawię ... o ile dojadę. Na razie nie wiem zupełnie co mam robić, czy mogę jeździć bez pogarszania sprawy.

mcm00

możesz na szybko podać namiary na Witka[br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 21:42 _________________________________________________A jakieś podejrzenia, ktoś miał może podobny problem .... i czy można jeździć autem

Opublikowano

może ma chipa i dymi bo dużo podkręcony, albo coś z układem wtryskowym, najlepiej by było zrobić logi i umieścić na forum

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No i już po problemie ... wrzuciłem AWX'a gwiżdże aż miło i nie dymi ... przynajmniej na biało :kox:

Wszystko zrobiłem na Mineralnej i jestem zdowolony.

mcm00 Też miałeś rację, oprócz tego że turbina puszczała to jeszcze program nie jest dobrze zestrojony i dostaje za duże dawki. Ale tym zajmę sie po wakacjach.

Opublikowano

No i już po problemie ... wrzuciłem AWX'a gwiżdże aż miło i nie dymi ... przynajmniej na biało :kox:

Wszystko zrobiłem na Mineralnej i jestem zdowolony.

mcm00 Też miałeś rację, oprócz tego że turbina puszczała to jeszcze program nie jest dobrze zestrojony i dostaje za duże dawki. Ale tym zajmę sie po wakacjach.

:good:

Opublikowano

No i już po problemie ... wrzuciłem AWX'a gwiżdże aż miło i nie dymi ... przynajmniej na biało :kox:

Wszystko zrobiłem na Mineralnej i jestem zdowolony.

mcm00 Też miałeś rację, oprócz tego że turbina puszczała to jeszcze program nie jest dobrze zestrojony i dostaje za duże dawki. Ale tym zajmę sie po wakacjach.

gorzej jak program ma ustawione za duze cisnienie doladowania :mysli:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na wykresie ciśnienie 100,2 kPa turbinka ma jeszcze zapas. Ale program do d*py co prawda max 157 kucy i 400 niutków ale od 2800 moment ostro w dół. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/792ef7ab3e4b1975.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.