Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Termostat do wymiany???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy otóż mam taki problem,że gdy temperatura na liczniku zbliża się do 90 stopni to w chwil wskazówka idzie kreskę dalej i po jakimś czasie wraca na 90..termostat miałem wymieniony w listopadzie przez mechanika,ale nie wiem na jaki:kwasny: i z stąd moje pytanie czy mam wymienić termostat i na jaki.Dodaje foto dla ułatwienia i zrozumienia o co mi chodzi.

20130412199.jpg

Opublikowano

Nie szukaj problemu gdzie go nie ma.Prawdopodobnie otwarcie termostatu jest o 2 st. wyżej a po chwili wraca do normy.

Opublikowano
  • Autor

ja nie szukam problemu tylko mnie to zaniepokoiło i dlatego zapytałem w temacie o to

Opublikowano

jesli masz klimatronic sprawdz na nim

temp w chwili wychylenia wskazówki na blacie.

Opublikowano

Dziwna sprawa wydaje mi sie ze nawet nie ori termostaty ( ja taki mam w swojej b6) otwierają sie przy 87stp C na liczniku 90stp. C i po dojściu do 90 wskazówka ani drgnie.

Opublikowano
  • Autor

właśnie nie mam klimatroniku:facepalm: no dziwna bo powinno byc 90 i ani mm dalej a tu jest inaczej.. wymienię termostat i płyn .. może coś to pomorze:eusathink:

Opublikowano
właśnie nie mam klimatroniku:facepalm: no dziwna bo powinno byc 90 i ani mm dalej a tu jest inaczej.. wymienię termostat i płyn .. może coś to pomorze:eusathink:

Jak nie masz klimatronika to podepnij vaga i się przejedź ale według mnie szukasz dziury w całym jak masz dobrze i chcesz popsuć to twoja sprawa

Opublikowano
  • Autor

nie znam nikogo kto ma vaga...na razie sie wstrzymam z tym.. zobaczę co sie będzie działo gdy będzie jeszcze bardziej gorąco .a co niby mam popsuć?to ze wymienię płyn?

Opublikowano

Sugerujemy ci ,że chyba chcesz się narazić na zbędne koszta:wink:

Opublikowano
  • Autor

poczekam i zobaczę co będzie się działo..

Opublikowano
poczekam i zobaczę co będzie się działo..

W razie czego do mnie masz niedaleko , Jak twoje dane są poprawne.

mam Vaga możemy sprawdzić .

Jak wymienisz płyn nic ci się nie poprawi ale jak wymienisz termostat możesz trafić na dużo gorszy niż masz , i tylko zbędne koszty.

Opublikowano
  • Autor

tak moje dane sa poprawne..ok jak coś to napisze na PW

ale wymienić płyn na nowy nie zaszkodzi przecież

Opublikowano
ale wymienić płyn na nowy nie zaszkodzi przecież

Na pewno nie zaszkodzi , ale nie pomoże a skutecznie przewietrzy kieszeń:grin:

Jak cos to pisz na PW tylko od poniedziałku do piątku albo dzwoń

Opublikowano
  • Autor

spoko..jak coś to bede pisał..teraz wróciłem z Leżajska i temperatura 90 i ani kreski dalej..:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.