Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Manetka fis polift


slimaczek89rz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:hi:

Kupiłem manetke poliftową od avanta z fis'em i ma ona tylko 7 kabelków a stara manetka ma 10. 3 kable wiem jak bo one kolorami połączyłem a reszty się tak nie da bo pali bezpiecznik i jak odpiąłem kostke od przedliftowej manetki to przestały działać kierunki. Ma ktoś jakiś pomysł co i jak żeby to działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo trzy kable bodajże czarne z zielonym paskiem, albo coś w ten desen sa od kierunków(które wcześniej były wpięte w wycieraczke), jest tam trzypinowa kostka gdzieś, do której powinieneś doprowadzić kierunki, dlatego nie hulają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod temat tez zmienilem manetke na polifta od avanta z tym ze musialem zmienic calego pajaka zeby kierunki dzialaly kabelki od wycieraczek ze starej kostki zgodnie z oznaczeniami przepialem ale nadal czegos brakuje bo dziala tylko 2i3 bieg czasowy nie dziala w ogole a po podciagnieciu manetki w dol wycieraczka dziala ale jesli tylko puszcze menetke to odrazu sie zatrzymuje... moze gdzies masy brakuje

---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ----------

nikt nic nie wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko fotki mi nic nie mowia.. dokladales jakies piny? mase albo cos? bo poprzekladalem kable zgodnie z opisem na wtyczkach i lipa

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

co masz na tym czerwono czarnym kablu? pozniej sie laczy z dwoma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troche jaja są... bo nie mam takiej kostki u siebie...

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

Własnie, co masz na tym czerwono-czarnym kablu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo lewą też musisz mieć od lifta :grin: to wtedy taka kostka jest, do czerwono czarnego idzie tylko zielono czerwony, tak sie kable nałożyły, że wygląda jakby były razem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...