Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 b6 AVF] SPRINTBLUE / S4 facelift / AVUS III

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piano... Może oklej folią na czarny połysk i zobaczysz jak będzie wyglądać, jak się spodoba to będziesz szukał piano black :)

Opublikowano

carbon będzie fajnie wyglądał, bo nie będzie się tak zlewał z górą- wyrózni się :)

Opublikowano

graty zakupu i wielki plus za kolor :wink:

z pierwszych modów to wal dwie fifki z tyłu i już będzie koks

Opublikowano

fura ekstra...a ta biel w środku..rwie suty i cyce,urywa dupe razem z jajami:slina::shock3:

Opublikowano
  • Autor

ale jak tą biel utrzymać w czystości , tego się obawiam że będzie to mało praktyczne ,

co

do dwururki to pomyśle nad tym , na pewno będzie to na +

Opublikowano

Pieknaaaa jest !!!:wink:

Opublikowano
ale jak tą biel utrzymać w czystości , tego się obawiam że będzie to mało praktyczne ,

co

do dwururki to pomyśle nad tym , na pewno będzie to na +

na bokach siedzen masz skóre więc z tym nie ma kłopotu żeby było czyste.a na środku siedzen jeśli jest to ten sam materiał co na boczkach a wydaje mi sie że to materiał speed ten sam co na s-lajnowych zydlach więc z praniem tez nie bedzie problemu.nie siadać w brudnych lepach i nie pozwolić żeby zabrudziło sie na amen i bedzie igła cały czas

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Materiał ten sam , i zapomniałeś dodać żeby dzieciaka do auta nie wpuszczać :grin:

---------- Post dopisany 17-05-2013 at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 21:54 ----------

Ogarnąłem ostatnio podstawowe sprawy , miał być jakiś konkret ale wszstko pochłonęło spory budżet.

-kpl.rozrząd + pompa wody

-wszystkie możliwe płyny

-Olej fitry itp.

-nowe opony 235/45/17 Michelin primacy HP

-brakujące logo S-line w grill

Wpadł mi w ręce mały zestaw do pielęgnacji wew/zew , korzystając z ładnej pogody poszło od razu w ruch .

Po zabiegach w końcu jest po mojemu .Zaczynam myśleć o felgach , i jestem jak na razie za ori avus , chyba że macie jakieś ciekawe propos.

A i , podpowie ktoś jak najprościej wymienić żarówkę postojową i na jaką może jakiś led?

Kilka fotek

83935c6f8796a3fbm.jpg

3dfce22e9ccdedbfm.jpg

0117dde7a7ac11f3m.jpg

e4652f7190c0d7e1m.jpg

b1c54ef23a8bf5e6m.jpg

0a462545272ca4d5m.jpg

Opublikowano

Najpiękniejszy kolor dla B6 :good:

A postojówki polecam od tomnika :wink:

Co do wymiany to masz biksy więc utrudniony dostęp do żarówek, ja bym wyjął lampę :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki , tak myślałem że bez wyjmowania lampy będzie słabo , czy oprócz tych 2 śrub z góry coś od spodu jest do odkręcenia bo nie chciałbym na siłę targać ?

Opublikowano

2 na górze i 2 na spodzie :wink:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

fajna sztuka w najlepszym możliwym kolorze.

Koło założyłbym większe.

Opublikowano

Jak byś chciał sprzedać tą białą skórę to jestem pierwszy :naughty: auto bardzo fajne

Opublikowano
  • Autor
Jak byś chciał sprzedać tą białą skórę to jestem pierwszy :naughty: auto bardzo fajne

:wink: na razie nie planuje zmiany na recaro ale to dopiero moje początki więć nigdy nic nie wiadomo, do twojego czerwonego ładnie by ta biel pasowała .

Opublikowano

Środek powala :shock3: , i kolor świetny :slina:

bezawaryjności życzę :naughty:

Opublikowano

ładny jest :jerk::jerk:

Opublikowano

Dalbym tylko cal wieksze kolo:wink:

Opublikowano
  • Autor
Dalbym tylko cal wieksze kolo:wink:

Też tak myślę , chodzi mi po głowie avusIII , ale czy nie będzie za twardo ... na co dzień .

Opublikowano

będzie idealnie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.