Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 b6 AVF] SPRINTBLUE / S4 facelift / AVUS III

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy tylko ja nie widzę foty ?

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

:decayed:

długo nic nie robiłem z autem , miałem chwilę słabości i chciałem zamienić na coś innego, ale po kilku oględzinach zmieniłem zdanie :banan:

wiec wyrezałem sobie taką hybrydę sline/s4 nie jest to takie proste jak by się mogło o wydawać .

a3619e5479282f07m.jpg

tylko teraz za cholerę zaczepy nie pasują żeby to zamontować , może ma ktoś jakiś fajny patent tak żeby nie było druciarstwa .


... no i udało się ładnie wpasować bez drutu ,

teraz będzie w końcu pasowało do górnego :banan:

fota na szybko zrobiona suszarką

56256ec1c8d4f67fm.jpg

Edytowane przez kenzi

Opublikowano

Sliczna ta a4.. A poza tym to woskowales lakier, bo na poprzednich stronach widzialem, ze jakies kosmetyki zakupiles... Glinkowales karoserie ?

Opublikowano

śliczny kolor :) ogólnie sedan miodzio :)

Opublikowano
  • Autor

Sliczna ta a4.. A poza tym to woskowales lakier, bo na poprzednich stronach widzialem, ze jakies kosmetyki zakupiles... Glinkowales karoserie ?

coś tam robiłem delikatnie z lakierem , glinka to podstawa od której trzeba zacząć , reszta to już zależy od stanu lakieru i od zasobności portfela .

Opublikowano

grill z esy robi robote na tym aucie :kox:

Opublikowano
  • Autor

w rzeczywistości wygląda dużo lepiej , idąc dalej pod choinkę audi dostało nowe koło facf8295a3e32fbdm.jpg

wymagają lekkiego odświeżenia i na auto ,szkoda tylko że zima i musi trochę poczekać .

zastanawiam się co z tyłu przemawia do mnie zderzak s4 , ale nie wiem czy to nie lepiej slinowy na dwie fifki aby było do pary.

Edytowane przez kenzi

Opublikowano

Dobrze wygladaja na dystansie, ja mialem tyl 20mm i przod 15mm. Zobacz u mnie w watku jak to lezy. Gdybys chcial moge nawet komplet odsprzedac bo mi juz sie nie przydadza. pzdr

Opublikowano
  • Autor

Na tył mam dystans 15 , na przód myślałem zeby ewentualnie kupić 10 max . Ale temat jeszcze do przemyślenia .

Opublikowano

Aa masz na gwincie?

Opublikowano
  • Autor

mam 1BV , na razie

Opublikowano

mam 1BV , na razie

To mysle ze mozesz pomyslec nawet nad wiekszym bo to twarde jest.

mam 1BV , na razie

To mysle ze mozesz pomyslec nawet nad wiekszym bo to twarde jest.
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

właściwe to masz racje jest twardo nawet za bardzo :naughty: ,wyślij mi ile chcesz za 20mm ze śrubami .


U mnie zawitała wiosna , i letnie buty :P

a32cd128642e0aa8m.jpg

Edytowane przez kenzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.