Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] A4 B6 Votex / MS DESIGN


Pascal

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście S4 są miliony:decayed: Aaa może masz na myśli zwykłe A4 czy BMW ze znaczkiem S4 czy M3. To tak, wtedy się zgadza.

Felgi czy inne dodatki pozwalają osiągnąć indywidualny wygląd samochodu. Wcale nie trzeba zakładać bodykitów ale co kto lubi.

te miliony dalem w " " :wink: jest i pelno biorac pod uwage nie tylko znaczki ale zderzaki, spojlery rowniez bo wiele osob sobie takie zaklada :wink:

...tak jak napisales co kto lubi.

Wazne ze jest pasja :audi::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik ja tez twierdze że ms design jest w deche przez to mam go u siebie.ale tylko tył bo przód juz mi sie nie podoba.s-line ma fajny tylko przód.s4 ma fajny tylko tył według mnie..ale ile właścicieli aut tyle opinii.nie ma sie co rozwodzić nad pakietami bo kazdy zakłada co mu sie podoba.kazdy ma prawo do opinii ale w sumie właściciel auta moze te opinie miec gdzieś:wink:.ms desing zachodzi bardziej tuningiem niż jakąś tam serią ale dla mnie wazne to że to ori pakiet a nie jakis laminat.w sumie tyczy sie to i innych bodykitów caractere oettinger rieger i wiele innych.co by nie było grunt że to nie laminat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze wlasnie zeby sie wlascicielowi podobalo. I jak by to powiedzial moj dziadek "cygan kluski, chlop kartofle" i wogole to google street view uchwycilo moje autko na myjni :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...