Treść opublikowana przez Pascal
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8E72A019947
-
pytanie o rodzaj ramki
nie ten dział
-
Zapaszki do auta
a nie ma np opcji zeby kupic strippera i przelac go do czegos co bedzie mozna zalozyc na kratke od nawiewów jak np w ambi purach itd ?
-
Ms Design + dokładka z Cupry
wiem wiem, ale mnie chodzi typowo jak sie dokladka z cupry komponuje z dokladka z ms
-
Ms Design + dokładka z Cupry
Witam, co sądzicie o takiej kombinacji ?
-
[B6 AWX] srebrny avancior
Gdzie ogarnąłes żółte halogeny, bo szukam na necie i znalezc nie moge ?
-
[B6 AVJ] A4 B6 Votex / MS DESIGN
Najwazniejsze wlasnie zeby sie wlascicielowi podobalo. I jak by to powiedzial moj dziadek "cygan kluski, chlop kartofle" i wogole to google street view uchwycilo moje autko na myjni Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVJ] A4 B6 Votex / MS DESIGN
Nie mam zamiaru zmieniac Votexa na nnic innego. mnie sie podoba Koncowmi 100 mm jednak lepiej ta przestrzen wypelniaja. mialem zakladac 90 mm a teraz sie musze juz zastanowic a co do lamp to tez sie kiedys pomysli. pomyslow tyle a budzet ograniczony
-
[B6 AVJ] A4 B6 Votex / MS DESIGN
Felgi obowiazkowow 18 beda. i ewentualnie jakas lekka glebe wtedy jeszcze zapodam zeby za wysoko nie stalo. te ori koncowki to tragedia do tego zderzaka, zastanawialem sie ogolnie nad Ulterami z serii black
-
[B6 AVJ] A4 B6 Votex / MS DESIGN
felg jednak nie bede malowal tylko raczej zmienie na jakies 18. ale to za jakis czas Dzieki:wink:
-
[B6 AVJ] A4 B6 Votex / MS DESIGN
I w koncu moge sie pochwalic jakimis bardziej widocznymi modami Na poczatek polecial kat i zamiast niego wpadl downpipe Trafila sie niedrogo lotka z Ms Design to szkoda bylo nie kupic Standardowy grill jakos mi nie bardzo pasowal do kratek w dokladce wiec go zmienilem. A wycieraczki zostaly zamienione na Aero I dodatkowo jeszcze kilka fotek
-
Jaki wydech, aby poprawić brzmienie w A4 B6 1.8T?
Abgasanlage ab Turbo znaczy tyle co uklad wychedowy od turbiny. a drugie ze w temacie jest mowa o b6 a nie A5
-
nakładki na pedały
czyli pozostaje polowac na jakies RSy
-
nakładki na pedały
a jest jakas ciekawa, nie wiochowata alternatywa dla tych z RS4 ?
-
nakładki na pedały
orientuje sie ktos moze, czy te nakladki na pedaly to ori sa czy jakas chinska podroba ? NAKŁADKI NA PEDAŁY AUDI S LINE A4 A6 A8 S4 S6 S8 (3825270955) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Wygłuszenie maski
sa tez do b6 z tym ze uzywane, ale obejrzyj sobie i porownaj z ta do b7 bo moze takie same sa po prostu Wygłuszenie maski Audi b6 ORYGINAŁ (3853822609) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
ze sie tak podepne do tematu, bo nowego zakladac nie chce, jakie koncowki beda bardziej pasowac do zderzaka ms design, ulter 90 czy 100 ?
-
Tryb Sport czyli przełaczanie map w sterowniku po guziku:)
a czy LC moze w jakis sposob negatywnie wplywac na silnik badz turbo ?
-
Końcówki tłumika do A4 B6 1.8T
a co to ma do tematu koncowek wydechu ??
-
Końcówki tłumika do A4 B6 1.8T
temat byl wielokrotnie poruszany, wystarczy poszukac
-
Jaki grill ?
grill ala ms design bedzie bardziej jednolicie wygladal z kratkami zderzaka, moim zdaniem a poza tym to bedzie to zawsze cos innego niz wiekszosc ma
-
montaż pasków ledowych w drzwiach
calkiem fajny efekt moim zdaniem
-
Jaki grill ?
Jaki grill bedzie Waszym zdaniem bedzie pasowal bardziej do zderzaka z dokladka votex/ms design. mam na mysli gorny grill. od S4 czy np taki jak na zdjeciu z linku ponizej ? Imageshack - frentefl.jpg
-
[B6 AVJ] A4 B6 Votex / MS DESIGN
Witam, chcialbym pokazac moje audi, kupilem je kilka miesiecy temu i czas aby je w koncu pokazac. w sumie to wlasciwie golasek ale przynajmniej bedzie co rezac MARKA: Audi MODEL: A4 B6 SILNIK: AVJ 1.8 T NADWOZIE: Sedan KOLOR: LZ5W MOC: 150 km ROK: 2001 SKRZYNIA: Manualna NAPĘD: Fwd Dokładka przedniego i tylnego zderzaka VOTEX Szyby atermiczne, zielone Elektryczne szyby przód , tył korbotronik Szyby domykane i otwierane z pilota Elektryczne podgrzewane lusterka Klimatronic 2 strefowy Zawieszenie sport 1BE Ori xenony samopoziom ze spryskami Halogeny Felgi 17 Opony przod 225/45 R17 opony tyl 245/40 R17 toyo proxes CF1 Kierownica 3 ramienna skórzana Dzwignia hamulca ręcznego i gałka zmiany biegów pokryte skórą Pełen fis Centralny zamek Autoalarm Wspomaganie kierownicy Abs Esp Poduszki powietrzne x6 Brak oznaczeń modelowych Słupki środkowe i tylne trójkąty w lakierze czarny połysk Chromowane listwy wokół szyb Kolor tapicerki ciemnoniebieski planowane mody Ecu Fmic Progi pod kolor Nowy wlacznik swiatel Felgi na czarno Wymiana halogenów Nakładki na pedały i podstopnica od RS4 Wycieraczki Aero Tempomat Zmiana stolkow na jakies konkretniejsze Ledowe podswietelenie tablicy rejestracyjnej Zdjecia srodka wrzuce w najblizszym czasie Foty wnetrza
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów , mam na imię Dawid i jestem posiadaczem audi a4 b6 1,8T 150 km