Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] srebrny avancior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć WSZYSTKIM!

Poniżej będziecie mogli zobaczyć mój nowy nabytek. Wcześniej poruszałem się A3 8L 3-drzwiową i przyszedł czas na coś większego.
17622107.jpg

32649964.jpg

Wierny marce zdecydowałem się na A4 B6. Autko mam już od początku sierpnia, jednak nie było czasu zamieścić go tutaj.
Jest to 5 biegowy AWX o mocy seryjnej - 130km. Samochodzik pochodzi z Polskiego salonu co jest rzadkością. :)
Przebieg na dzień dzisiejszy to 197 tys. km.


Wyposażenie:
pakiet chrom, xenon, 4 el. szyby., pakiet oświetleniowy, komputer pokładowy, klimatronik 2-strefowy, podgrzewane szyby, podgrzewane lusterka


Setup letni to felgi 18" Audi A5 z oponkami 215/40 i tył 225/40
Setup zimowy: felgi Audi 16" i oponki Barum Polaris 3 205/55



Mody? UPDATE 6.6.2015 :)
aktualnie ciemne szyby, przyciemnione tylne lampy, kierunkowskazy,
brak oznaczeń na tylnej klapie
wzmak RTO GX-5002 napędza tylne głośniki, a w schowku znalazła swoje miejsce zmieniarka xCarLink YATOUR.
oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED
czerwone dekory
czarna ramka wkoło grilla
gałka S-line
sportowe fotele
podgrzewane fotele

tylne światła przeciwmgielne w obydwu lampach

felgi 18" z Audi A5 8.5J ET29

czarne lusterka - plasti skin

xenon Philips XenStart D1S 6000K

chromowany włącznik świateł

reszte modów czas pokaże! =)



Zdjęcia zaraz po kupnie:
70857656.jpg

63625398.jpg

11225299.jpg

p1100267c.jpg

20120831173855.jpg



Między czasie zdążyłem wymienić żarówki postojowe na ledy o barwie xenonu. Dzięki czemu nie widać dwóch kolorów jak włącze światła mijania.
p1100304j.jpg


Pomalowałem zaciski:
59464349.jpg

13554584.jpg


I z racji wizyty u mechanika dotyczącej wymiany oleju silnikowego i wszystkich filtrów, wymieniłem wszystkie klocki na BOSCHa, bo na zegarach świeciła już kontrolka okładzin hamulców i przednie tarcze na nawiercane i wentylowane firmy SPEEDMAX.

20120829105950.jpg

p1100386.jpg



Tylnie głosniki napędza wzmak RTO GX-5002

p1100270g.jpg



Tak się autko prezentuje :)
20120905153457.jpg

Edytowane przez pezex

Opublikowano

wywaliłbym te chlapacze :decayed: trochę dziwne zestawienie, sportowej kierownicy i zwykłej gałki.. nie wiem czy tak występowało fabrycznie :eusathink:poza tym to ładna sztuka, powodzenia w dalszych modach (a można tu kilka zrobić) :naughty:

Opublikowano

występowała taka kiera z skórzana gałka nie pikowana i skórzana raczka hamulca ręcznego

Opublikowano

to, że nie pikowane to wiem.. chodziło mi bardziej o zwykłą gałkę (nie sportową) :decayed: ale jak występowała to ok :good:

Opublikowano

Masz co robić powodzenia kolego zrób jakiś program bo 130PS w tej budzie szału nie robi

Opublikowano

Czym przyciemniałeś lampy z tyłu ?

Opublikowano

Gratuluje ja też się przesiadalem z 8L :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Masz co robić powodzenia kolego zrób jakiś program bo 130PS w tej budzie szału nie robi

Może przyjdzie i na to czas :)

pierwsze co to muszę zaopatrzyć się w jakieś zimówki, bo drogi w Małopolsce zimą bywają ciężkie.

Czym przyciemniałeś lampy z tyłu ?

Przyciemniony jest tylko ten biały środkowy pasek od kierunków zwykłą folią do szyb.

---------- Post dopisany 27-09-2012 at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany 22-09-2012 at 10:59 ----------

małe rezanko :) kolor idealnie się wkomponował z czarną tapicerką.

Jest to folia a'la zamszowa / alcantara.

49585944.jpg

96715931.jpg

14116304.jpg

76361672.jpg

Opublikowano

jak na te 197 kkm to kiera wyglada tragicznie.. klimatronik tak samo

dekory nawet nawet:wink:

Opublikowano

fajnie wyglada ta folia na dekorach :P gdzie taka mozna dostac?

Opublikowano
  • Autor
fajnie wyglada ta folia na dekorach :P gdzie taka mozna dostac?

tutaj:Folia Alcantara - VTS SKLEP - folie carbon, folie samochodowe, naklejki i siatki abs

sprzedają też na allegro. Jeden taki arkusz 100x50cm wystarcza.

Zastanawiam się czy obkleić jeszcze kosz i ramkę lewarka?

---------- Post dopisany 02-10-2012 at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2012 at 21:52 ----------

na dniach będzie u mnie lewarek od s-line :)

Opublikowano

Graty wozidła :thumbup1: wywal chlapacze :wink: dekory nawed ciekawe :decayed: ale faktycznie na ten przebieg kiera ,klimatronik ,pedał sprzęgła :mysli: ważne żeby jezdziło bez problemów :audi::wink:

Opublikowano
  • Autor

chlapacze juz zostaną na zimę. po zimie wraz z kołami je ściągnę ;)

---------- Post dopisany 04-10-2012 at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2012 at 14:07 ----------

i jest już gałeczka s-line :)

gakasline1.jpg

gakasline2i.jpg

Opublikowano

U mnie kiera ma kilka rysek a auto też z polskiego salonu PB i przebieg 230tys, u Ciebie jakby miał 300tys, za to przełącznik świateł jakby nowy.

auto fajnie się prezentuje, dekory ciekawe ale chyba lepiej byłby carbon

Przednie boczne szyby też masz przyciemniane?

Dokładki w kolorze nadwozia, chyba malowane bo to nie S-line, ale z pomalowanymi całkiem inaczej auto wygląda

Opublikowano
  • Autor

szczerze mówiąc podoba mi się ten kontrast czerwonych dekorów i czarnej tapicerki :)

szyby przednie też.

natomiast dokładki były pomalowane przez poprzedniego właściciela. zabieg ten oczywiście na plus :-)

Opublikowano

Czym malowałeś zaciski jest jakaś specjalna farba do tego ?

Opublikowano

Też sie przesiadłem z A3 :wink:

Ładna sztuka, choć szkoda że ta kiera i klimatronic lekko wytarte.

Pozatym ładna. Z tą folią fajnie Ci wyszło. A mają niebieską ? hehehe Nie wiem jaka do mojego by pasowała...

Narazie to przystopuj z modami i zakręć się za zimówkami bo szkoda by było jakis rów zaliczyć. (odpukać) pfu...

Może sie uda kiedyś spotać na żywo bo czasami zajrze do Krk.

A jak sie przyjrzeć dokładnie tym dekorom to wyszło to idealnie ? Nic nie widać że folia ?

Opublikowano
  • Autor
Czym malowałeś zaciski jest jakaś specjalna farba do tego ?

ja malowałem zwykłą śnieżką. małe pudełeczko. koszt ~7zł

Kolega lakiernik mi tak polecił i wyszło jak najbardziej OK.

A mają niebieską ? hehehe Nie wiem jaka do mojego by pasowała...

Narazie to przystopuj z modami i zakręć się za zimówkami bo szkoda by było jakis rów zaliczyć. (odpukać) pfu...

A jak sie przyjrzeć dokładnie tym dekorom to wyszło to idealnie ? Nic nie widać że folia ?

Zimóweczki już są. Jak znajde chwilke czasu to wrzuce zdjęcia ;-)

pewnie że maja niebieski kolor. I wiele innych. Myślę, że wyszło to idealnie. Ciężko poznać, że to folia.

Opublikowano

Na tej stronie co dałeś nie widze niebieskiej alkatarki

Opublikowano

ja malowałem zwykłą śnieżką. małe pudełeczko. koszt ~7zł

Kolega lakiernik mi tak polecił i wyszło jak najbardziej OK.

A nie zejdzie pod wpływem temperatury?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.