Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] srebrny avancior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobre posunięcie, na sportach duzo lepiej się siedzi.

Jedynie lepsze są S-liny z inną górą oparcia.

Opublikowano
  • Autor

s-liny inna bariera cenowa. :decayed: może kiedyś..

narazie wkurzało mnie siedzenie na tamtych naleśnikach, a te wychaczyłem okazyjnie :wink:

Opublikowano

No i słusznie. Tani i dobry mod.

Opublikowano

Gratki! :good:

Opublikowano

Też chyba będę sie czaił na takie foteliki :naughty:

Do plastików w środku od biedy mogą być ściereczki z "moje auto" matujące za dyszke :decayed:

Opublikowano

Nawet nie wiedziałem że też mam sportowe siedzenia

Opublikowano
  • Autor
Nawet nie wiedziałem że też mam sportowe siedzenia

i czego człowiek może się dowiedzieć na forum :wink:

Opublikowano

fajnie rezasz Kolego :wink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

trochę dłubania z wiązką i na pokład wpadło podgrzewanie foteli :oklasky:

na szczęście maty grzewcze były już w fotelach także zrobiłem wiązkę i zmieniłem klimatronik na grzane dupcie.

Mod na zime w sam raz! :banan:

p1100722y.jpg

p1100724k.jpg

---------- Post dopisany 08-02-2013 at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2013 at 17:42 ----------

a42n.jpg

a41u.jpg

a4wnetrze.jpg

---------- Post dopisany 05-03-2013 at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2013 at 13:49 ----------

wczorajsze modzenie dwóch przeciwmgielnych z tyłu :)

p1100888.jpg

oto efekt:

p11009001.jpg

---------- Post dopisany 14-03-2013 at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2013 at 08:50 ----------

już czeka w garażu do założenia zestaw 4 sprężyn EIBACh Pro Kit E10-15-003-08-22 obniżający o -30mm przód i tył :)

p1100901o.jpg

Opublikowano

jestem ciekawy jak usiądzie na tych springach :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

eh sprężyny jeszcze muszą poczekać, bo okazało się, że do wymiany górne przednie wahacze. Jak je będę miał to od razu polecą sprężyny ;)

natomiast wymieniłem kompletny rozrząd ori AUDI na częściach od H4mm3ra. :)

profi towar. :-)

---------- Post dopisany 16-05-2013 at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 14:58 ----------

jak się okazało nie wyjadę z podjazdu po zamontowaniu tych sprężyn no i musiałem się ich pozbyć :/ są juz u innego forumowicza.

między czasie fura dostała nowy kompletny rozrząd na ori częściach od użytkownika H4mm3R

oraz już w garażu czekają przednie górne wahacze Lemfordera wraz z odbojami amorów na tył i przód od TOM77. :)

w tamtym tygodniu przy ładnym słoneczku na polu autko miało pranie wnętrza :)

20130506151522.jpg

po tym zabiegu czuć w środku 'nową jakość'

---------- Post dopisany 12-06-2013 at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2013 at 17:34 ----------

przyszła kolej na zmianę radia na NAVI PLUS :banan:

oto fotorelacja z całego przedsięwzięcia:

p1110452d.jpg

p1110453n.jpg

p1110469i.jpg

p1110477s.jpg

p1110484w.jpg

troszkę mnie z tym zeszło ale prezencja 100razy lepsza :) narazie nie funkcjonuje navi ale wszystko z czasem :wink:

zastanawiam się czy nie oblepić popielniczki i ramki wokół drążka zmiany biegów czerwona alkantarą tak jak dekory? :co:

Opublikowano

Oblepiaj :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

może się fajny kontrast zrobić po oblepieniu tego. :wink: tylko żeby za dużo czerwonego nie było :whistling:

Opublikowano

Naklej ewentualnie na taśmę dwustronną, żeby można było później bezboleśnie zerwać i zobaczysz co wyjdzie :)

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

dostawa nowych części :whistling:


8izn.jpg


ostatnio naszła mnie ochota na żółte halogenki :hi:

qbwp.jpg

---------- Post dopisany 22-10-2013 at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2013 at 11:49 ----------



Po wymianie górnych wahaczy okazało się, że zawiecha coś się dalej tłucze :shock3:

pod młotek musiały iść dolne wahacze..

na pokład zawitały wahacze TRW :hi:
20131021_152732.jpg

Po ich wymianie 'słyszalna' w aucie cisza jest bezcenna :naughty:



111.jpg

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Witam.

Dawno nic nie dodawałem, :facepalm: a przez ten czas było kilka zmian. Główna to wymiana sprężyn zawieszenia na springi od S-Line. Wizualnie autko wygląda dużo lepiej :banan:

sesjaaa > :)

2814k6t.jpg

ir827q.jpg

Zmiana springów:

2w73h4x.jpg

2hpszyo.jpg

Edytowane przez pezex

Opublikowano

Niżej = lepiej :good::wink4:

Opublikowano

jak się spisuje rns-d? daje rade ten sprzęcik? :)

Opublikowano
  • Autor

daje radę z tym, że mam zmieniarkę usb YATOUR oraz tylnie głośniki są podpięte pod wzmak. :) żeby interfejs audio-video był tańszy to rnsd by wystarczało...takto czasem marzy mi się rnse :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gdzie ogarnąłes żółte halogeny, bo szukam na necie i znalezc nie moge ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

folia żółta termokurczliwa na allegro :-)

---------- Post dopisany 06-05-2015 at 16:40 ----------

Z nowym sezonem przyszedł czas na zmianę felg. Juz od dawna po głowie mi chodziły 18", ale dopiero teraz udało mi sie je zmienić. :banan:

Dorwałem felgi z Audi A5 o szer. 8,5J i ET29 !! Oponki 215/40 i tył 225/40 mają lekki naciąg co optycznie powiększa felgi :naughty:

Podczas zmiany kół trzeba było zrobić poprawki lakiernicze zaciskom :)

83cbbdbfe82c934em.jpg 9e88357bef66836em.jpg bded787fd1263f7fm.jpg 5918da657958033bm.jpg

Edytowane przez pezex

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.