Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] srebrny avancior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

julo23, masz rację. Nie sprawdzałem tego przed napisaniem posta, a jak kupowałem widziałem tam 'trochę' kolorków i stwierdziłem że niebieski będzie.

Wnuk, nie schodzi jak narazie. Poza tym na samym zacisku nie wytwarzają się jakieś duże temperatury.

Opublikowano

fajny avancik powodzenia w dalszych modach,ak chcesz to zobacz sobie w moim temacie jak wyglada ramka zmiany biegow w alce :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kadafi, wporządku to wyszło u Ciebie jednak chyba ja zostanę przy czarnej:)

na takich zimóweczkach pojeździmy.

fele Audicowskie 16"

oponki Barum Polaris 3 205/55

59595776.jpg

26866821.jpg

---------- Post dopisany 28-10-2012 at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2012 at 11:04 ----------

10 dni temu wybiło na blacie 200 000 :-)

59864537.png

Opublikowano

Gratki kolego, życze bezawaryjnej jazdy i kolejnych 200kkm

Jaki kolor folii byś polecił do mojego wnętrza ?

Nie zapuszczasz się czasem w moje rejony bardziej w strone Zawiercia ? Chętnie obejrzałbym tą folię .

Opublikowano

Ja mam takie pytanko co do tej alcantary, jak Ci się to spisuje i ile sztuk zamówiłeś tego? do obklejenia dekorów :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Gratki kolego, życze bezawaryjnej jazdy i kolejnych 200kkm

Jaki kolor folii byś polecił do mojego wnętrza ?

Nie zapuszczasz się czasem w moje rejony bardziej w strone Zawiercia ? Chętnie obejrzałbym tą folię .

Heh raczej latam w drugą stronę - do Krakowa ;)

Kolor myślę, że najlepszy byłby niebieski tylko niewiem czy występuje takiego koloru folia alcantara.

Ja mam takie pytanko co do tej alcantary, jak Ci się to spisuje i ile sztuk zamówiłeś tego? do obklejenia dekorów :decayed:

jak narazie spisuje się dobrze. nie brudzi się. Do obklejenia wystarczy jeden arkusz (bodajże 50x100cm). Ja już nie obklejałem popiołki ale wystarczy folii i na to.

Opublikowano

[/color]Zdejmij kolego te chlapaki bo zobaczysz jak ladnie porysuja Ci lakierek na zderzaku i blotnikach.Jesli chodzi o oklejanie ramki biegow i popiolki to musza byc drewniane na tych popielniczkach pokrytych silikonem nie bedzie sie ta folia trzymac.

Opublikowano
  • Autor

ogólnie nie byłem za oklejaniem ramki biegów i popielniczki i tym bardziej swoim postem potwierdziłeś moje przekonanie.

Nie lepiej chlapaki ściągnąć po zimie?

Tak się 'prezentuję' na zimówkach :)

28706276.png

Opublikowano

Ładna sztuka pezex :)

Pozdro z A3 clubu, widze że idziemy tą samą drogą :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzięki Ans;)

ciekawe co będzie następne :D

---------- Post dopisany 19-11-2012 at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany 31-10-2012 at 14:38 ----------

na dniach wpadł w moje ręce lepszy klimatronik i już swap klawiszy już zrobiony :) to samo z uchwytem kubka.

Przed:

p1100532d.jpg

PO:

p1100533s.jpg

Kubek jeszcze nie przejechany plakiem i na zdjęciu wydaje się mieć inny odcień.

Opublikowano

To miejsce pod klimą sie przydaje... już zapomniałem jak to było w 1 DIN :decayed:

Opublikowano

ładnie, tylko od czego masz wszystko takie tłuste?

Opublikowano
  • Autor

szczerze niewiem. W sumie to chyba wina plaka bo na desce lepiej siedzi a na tych panelach oraz na ramce zmiany biegów robi sie tłuste.

Opublikowano

do plastików w audi dobry jest chemicals guys natural shine, po nim wszystko jest matowe. Niestety po plaku wszystko wygląda jak tłuste.

Opublikowano

Bo Plak to syf.

Poor Boy's Natural Shine daje najlepszy efekt w A4.

Opublikowano
  • Autor

gdzie takie kosmetyki można dostać po dobrej cenie?

Opublikowano

showcarshine.pl all4auto.pl

Opublikowano
  • Autor

23.11.2012 wymiana na fotele sport.

Musze przyznać, że trzymanie boczne jest duże lepsze na oparciu i siedzisku oraz większa możliwość regulacji pod siebie. Dupci teraz wygodniej :)

pucowanie foteli

29751091.jpg

demontaż starych

30992324.jpg

i efekt końcowy

60523430.jpg

p1100566.jpg

Opublikowano
dzięki Ans;)

ciekawe co będzie następne :D

---------- Post dopisany 19-11-2012 at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany 31-10-2012 at 14:38 ----------

na dniach wpadł w moje ręce lepszy klimatronik i już swap klawiszy już zrobiony :) to samo z uchwytem kubka.

Przed:

http://imageshack.us/a/img829/6310/p1100532d.jpg

PO:

http://imageshack.us/a/img255/3094/p1100533s.jpg

Kubek jeszcze nie przejechany plakiem i na zdjęciu wydaje się mieć inny odcień.

Moje guziki dają jeszcze rade. Nie wielki koszt a wygląda inaczej. Ja do plastików używam sonaxa i też daje rade. Miłej i bezawaryjnej jazdy. Pozdrawiam

Opublikowano

Ładna furka :hi:

Nie ma to jak dobry kubeł :naughty: dużo wygodniej się jeździ.

Ate dekory :thumbup1: troszkę rozruszały wnętrze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.