Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] srebrny avancior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, widzę że kolega z Krakowa. Śledzę temat, zmiany na plus :thumbup1: Furka kozak się robi. Powiedz jak Ci się jeździ na springach eibacha?Założyłeś je w ogóle?Czy wpadły springi s-line.Jeśli tak to ile zszedłeś klas. wag. wzgledem 1BA?Na jakich amorach masz teraz auto? Pozdr.

Edytowane przez Fugi

Opublikowano

ładnie działasz :) zmieniałeś odboje ze springami eibacha?

Opublikowano
  • Autor

Fugi, dzięki. Powoli w miarę możliwości coś przy autku działam, bo to cieszy :P

co do zawiechy to eibachy sprzedałem i kupiłem s-line. Przy wyjeździe z pod domu wycofuję autem pod górę i wymierzyłem, że w najgorszym momencie bym 'szurał' zderzakiem o asfalt :/

Co do zmiany to z przodu na 1BA miałem 0JH - 8 kl. wagową i zszedłem na 7, natomiast z tyłu 0YK - 10 kl. wagowa i zszedłem na 9 w 1BE. Amorki zostały te same.

Ans, zmieniłem springi na s-line. A odboje zmieniałem wcześniej z tym, że u mechanika ;)

w przyszłym tygodniu przychodzi: :banan:PLASTI%20BLACK.JPG

...coś znowu będziemy działać :facepalm:

Edytowane przez pezex

Opublikowano

Fugi, dzięki. Powoli w miarę możliwości coś przy autku działam, bo to cieszy :P

co do zawiechy to eibachy sprzedałem i kupiłem s-line. Przy wyjeździe z pod domu wycofuję autem pod górę i wymierzyłem, że w najgorszym momencie bym 'szurał' zderzakiem o asfalt :/

Co do zmiany to z przodu na 1BA miałem 0JH - 8 kl. wagową i zszedłem na 7, natomiast z tyłu 0YK - 10 kl. wagowa i zszedłem na 9 w 1BE. Amorki zostały te same.

Ans, zmieniłem springi na s-line. A odboje zmieniałem wcześniej z tym, że u mechanika ;)

w przyszłym tygodniu przychodzi: :banan:PLASTI%20BLACK.JPG

...coś znowu będziemy działać :facepalm:

Wiadomo, że cieszy:) Muszę kiedyś obadać auto na żywo:) Ładnie siadło na samych springach s-line, aż się dziwię.

To znowu będzie zabawa:)

Opublikowano
  • Autor

Na liczniku wybiło 245.000 km :wink:

e31084451a32643em.jpg

Czas na wymianę oleju i filtrów:

99dd430d69990f47m.jpg 8bc547236b43fdf9m.jpg

No i w końcu wziałem się i przetestowałem plasti skina.. malowanie jest całkiem przyjemne. Nałożyłem 4 warstwy na lusterka, aż całe były pokryte jednolitym kolorem - czarnym :)

Efekt zadowalający :) widoczny ponizej.

0daa2a5e18d1b7a8m.jpg e5caec924bf59cc2m.jpg d3c7c4870bd568a0m.jpg ff494ea3315433f2m.jpg

Edytowane przez pezex

Opublikowano

Fajne Mody kolego :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły na garaż kolejne gadżety :)

z racji, że migał mi lewy leflektor okazało się, że jest on do wymiany. Udało mi się kupić dwa palniki D1S firmy Philips XenStart. Dają one światlo 6000K.

Drugim gadżetem jest właccznik świateł od VW Golfa VI. Chromowany bedzie idealnie pasował do resztek mojego wnętrza, bo mam pakiet chrom.

30e19c079b758d52m.jpg

Zdjecie po wymianie ksenonów. NIestety niewiele widać. A światła maja żółtą poświatę, gdyż są żólte postojówki...

ad592b0d81b8f79dm.jpg

Opublikowano

A to włącznik od Golfa VI pasuje do naszych audiczek? :eusathink:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Pasuje, pasuje :) tzn. przelozylem samo pokretlo, bo wtyki sa inne. Juz jest zamontowany, ale niemialem czasu wrzucic zdjecia.

---------- Post dopisany 06-06-2015 at 17:47 ----------

Chromowany włącznik świateł :D prezentuje sie naprawdę zacnie! :hi:

b64c0095150d94e9m.jpg 4f0f18533f6105f9m.jpg


---------- Post dopisany 22-12-2015 at 20:36 ----------
Ostatnie pół roku było obfite w podróże :) standardowo jak co 15 tys. km wymiana filterków i oleju!
5915b672f36885a8med.jpg
d483be6db26e4f89med.jpg
Na święta życzę każdemu takiej bezawaryjności jak u mnie! Jeżdżę od wymiany oleju do kolejnej wymiany :)
Nic tylko Audi i Audi....Kobieta też musi coś dostać od życia :_)
d6a11d4900832ca6med.jpg

---------- Post dopisany 19-01-2016 at 18:20 ----------

Audiczka jest NA SPRZEDAŻ :)

więcej info:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/345746-a4-b6-19-tdi-awx-polski-salon/

Edytowane przez pezex

Opublikowano

Na co zmieniasz ?? :)

Opublikowano
  • Autor

coś z niemcowni! chodzi za mną B7 :) ale zobaczymy co się natrafi.

Opublikowano

Hmmm jest sens wymieniać B6 na B7 ? :P To lepiej od razu B8 :) Tak przynajmniej ja bym zrobił :decayed:

Opublikowano

Piękna felga :wub:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.