-
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8E72A019947
-
pytanie o rodzaj ramki
nie ten dział
-
Zapaszki do auta
a nie ma np opcji zeby kupic strippera i przelac go do czegos co bedzie mozna zalozyc na kratke od nawiewów jak np w ambi purach itd ?
-
Ms Design + dokładka z Cupry
wiem wiem, ale mnie chodzi typowo jak sie dokladka z cupry komponuje z dokladka z ms
-
Ms Design + dokładka z Cupry
Witam, co sądzicie o takiej kombinacji ?
-
[B6 AWX] srebrny avancior
Gdzie ogarnąłes żółte halogeny, bo szukam na necie i znalezc nie moge ?
-
[B6 AVJ] A4 B6 Votex / MS DESIGN
Najwazniejsze wlasnie zeby sie wlascicielowi podobalo. I jak by to powiedzial moj dziadek "cygan kluski, chlop kartofle" i wogole to google street view uchwycilo moje autko na myjni Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVJ] A4 B6 Votex / MS DESIGN
Nie mam zamiaru zmieniac Votexa na nnic innego. mnie sie podoba Koncowmi 100 mm jednak lepiej ta przestrzen wypelniaja. mialem zakladac 90 mm a teraz sie musze juz zastanowic a co do lamp to tez sie kiedys pomysli. pomyslow tyle a budzet ograniczony
-
[B6 AVJ] A4 B6 Votex / MS DESIGN
Felgi obowiazkowow 18 beda. i ewentualnie jakas lekka glebe wtedy jeszcze zapodam zeby za wysoko nie stalo. te ori koncowki to tragedia do tego zderzaka, zastanawialem sie ogolnie nad Ulterami z serii black
-
[B6 AVJ] A4 B6 Votex / MS DESIGN
felg jednak nie bede malowal tylko raczej zmienie na jakies 18. ale to za jakis czas Dzieki:wink:
-
[B6 AVJ] A4 B6 Votex / MS DESIGN
I w koncu moge sie pochwalic jakimis bardziej widocznymi modami Na poczatek polecial kat i zamiast niego wpadl downpipe Trafila sie niedrogo lotka z Ms Design to szkoda bylo nie kupic Standardowy grill jakos mi nie bardzo pasowal do kratek w dokladce wiec go zmienilem. A wycieraczki zostaly zamienione na Aero I dodatkowo jeszcze kilka fotek
-
Jaki wydech, aby poprawić brzmienie w A4 B6 1.8T?
Abgasanlage ab Turbo znaczy tyle co uklad wychedowy od turbiny. a drugie ze w temacie jest mowa o b6 a nie A5
-
nakładki na pedały
czyli pozostaje polowac na jakies RSy
-
nakładki na pedały
a jest jakas ciekawa, nie wiochowata alternatywa dla tych z RS4 ?
-
nakładki na pedały
orientuje sie ktos moze, czy te nakladki na pedaly to ori sa czy jakas chinska podroba ? NAKŁADKI NA PEDAŁY AUDI S LINE A4 A6 A8 S4 S6 S8 (3825270955) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Pascal
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta