Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tuning CB Filtr ceramiczny M Tech-legend II


Tommy01

Rekomendowane odpowiedzi

Czy orientujecie się gdzie można kupić filtr ceramiczny : muRata 455IT

Filtr ceramiczny 455kHz +/- 2kHz - muRata - 455IT, typ: CFWLA455KJFA, CFW - 455 kHz IT

Typ: CFWLA455KJFA

Czytałem o wymianie tego układu w radiu m tech legend II. Mniej szumów, lepszy odbiór itd.

Z tego co widzę filtr nie jest łatwo dostępny, cena pewnie też nie będzie mała. Także nie wiem czy warto się w to bawić ?

Tutaj znalazłem odpłatną usługę:

M TECH LEGEND II (MTech Legend 2) [Tuning KONEKTOR] :: KONEKTOR5000.PL specjalistyczny sklep CB

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w tych radiach odpuść sobie .

Wymiana filtra na węższy ma sens jeśli nadajesz w paśmie SSB 9 na wstęgach ) na zwykłym CB będziesz miał problem kogoś zrozumieć i z kimś się dogadać .

Radio będzie miej szumieć bo zbiera węższe pasmo , ale większość radyjek urzytkowników nie stoji idealnie w częstotliwości a w tych radyjkach niemasz płynnego dostrojenia żeby się do kogoś dopasować jak to ma miejsce w radyjkach rozbudowanych ze wstęgami .

Wiem z własnego doświadczenia , mam stację bazową , i bawiłem się radiokomunikacja od szkoły podstawowej , lepiej zmień radyjko na lepsze , z lepszymi filtrami niż bawić się w przeróbki.

I kolego jak masz możliwość to Podepnij Takiego Mtecha , prezydenta czy Unidena 520 ( tylko Philipines) zobaczysz czy to tee same radyjka jak wszyscy piszą .

Poszukaj używanego Unidena 520xl albo 510 tylko nie PRC i będzie pan zadowolony.

Tylko taki urzywaniec będzie droższy od nowego unidena ze sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, przekonałeś mnie do 520xl. Możesz jeszcze rozwinąć skrót PRC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRC - People in Republic of China :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie filipińczyki, to też przereklamowane radia. Nie są rewelacyjne, aczkolwiek nie są aż takie złe.

Poszukaj DNT Carat. Według mnie zdecydowanie lepsze radio.

jak chcesz dobre radio niekoniecznie tanio to poszukaj starego herbatnika , albo tańszą gruba Onwe albo Cobre 19plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz dobre radio niekoniecznie tanio to poszukaj starego herbatnika , albo tańszą gruba Onwe albo Cobre 19plus

Mógłbyś podać dokładniejsze modele proponowanych pozycji ? :) Nie specjalnie wiem jak ich szukać na allegro ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie filipińczyki, to też przereklamowane radia. Nie są rewelacyjne, aczkolwiek nie są aż takie złe.

Poszukaj DNT Carat. Według mnie zdecydowanie lepsze radio.

jak chcesz dobre radio niekoniecznie tanio to poszukaj starego herbatnika , albo tańszą gruba Onwe albo Cobre 19plus

Ja mam większe wymagania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...