Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL]ALARM DO AUDICZKA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, niestety nie wiedzialem gdzie mialem umiescic ten temat, w zwiazku ze AC wyszlo mi 2 tys zl zaczalem szukac jakiej alternatywy, odpowiedz przyszla mi szybko do glowy, otoz gdy zostawiam samochod w jakims nie pewnym miejscu zastanawia mnie to czy po wyjeciu glownego bezpiecznika samochod zostanie wylaczony kompletnie i czy zlodziej sie skapnie o co chodzi, czy ktos juz sprawdzal to :) ?

Druga sprawa jest alarm: slyszalem cos o kostkach ktore powoduja wylanczenie samochodu po oddaleniu sie od wlasciciela a takze o guziku ktory jest schowany gdzies i wlancza samochod po wczesniejszym wcisnieciu tego guzika zgodnie z zaprogramowanym cyklem, np. dwa razy szybko i raz wolno. Czy ktos moze sie wypowiedziec na ten temat, wybieram sie do warszawy we wtorek i wolalbym to do tego czasu zalatwic co bym nie musial wracac pociagiem :shocked:

Opublikowano

yyyy.... odważny jesteś... 2000 za ac to dużo ? alarm wyjdzie jakieś 1000zł

Opublikowano

Tak, alarm za 1000 zł, czy AC za 2000 zł.... Dobre pytanie?.... Tylko czy alarm, wypłaci ci odszkodowanie ( jak by coś):>.....

Opublikowano

Bez alarmu dadzą AC ??

Ode mnie chcieli alarm z homologacją przy wykupie AC

Opublikowano

slyszalem cos o kostkach ktore powoduja wylanczenie samochodu po oddaleniu sie od wlasciciela

System znany pod hasłem Skorpion. Ma duze mozłiwości... nosisz ze soba drugi "brelok", bez tego nie odpalisz auta itd.

System fajny tyle ze wszystko zalezy od jego konstrukcji.. u kumpla przy właczonym silniku wychodzi z auta (skorpion w kieszeni), oddala sie na pare metrow system traci zasieg i silnik sie wylacza, blokuje komputer, odcina pompe paliwa, blokuje skrzynie biegow (A8 z automatem) i zamyka wszystkie drzwi, domyka okna...

Opublikowano

Bez alarmu dadzą AC ??

Ode mnie chcieli alarm z homologacją przy wykupie AC

W PTU przy wartości auta chyba do 40 tysięcy wystarczy 1 fabryczne zabezpieczenie,a powyżej dwa. Można to dokładnie wyczytać w Ogólnych warunkach Ubezpieczenia.

Opublikowano

Bez alarmu dadzą AC ??

Ode mnie chcieli alarm z homologacją przy wykupie AC

W PTU przy wartości auta chyba do 40 tysięcy wystarczy 1 fabryczne zabezpieczenie,a powyżej dwa. Można to dokładnie wyczytać w Ogólnych warunkach Ubezpieczenia.

Możliwe, ale i tak bardzo ogranicza wybór firmy, no chyba, że sam alarm bez AC

Opublikowano

Ale PTU ma jedno z najtańszych AC i za 40zł można dokupić opcje,że przy drobnych szkodach do 1500zł nie traci się zniżki - czyli tak jakby tej szkody nie było.

Opublikowano

Ja tak miałem w PZU. Do 50 000 PLN jedno zabezpieczenie, więc wystarczy immobilajzer.

Opublikowano

Ale PTU ma jedno z najtańszych AC i za 40zł można dokupić opcje,że przy drobnych szkodach do 1500zł nie traci się zniżki - czyli tak jakby tej szkody nie było.

Pewnie że tak, wszystko zależy od agenta ubezpieczeniowego :>,,,,,,,,,,,,,,

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.