Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL]ALARM DO AUDICZKA


p_wisniewski

Rekomendowane odpowiedzi

witam, niestety nie wiedzialem gdzie mialem umiescic ten temat, w zwiazku ze AC wyszlo mi 2 tys zl zaczalem szukac jakiej alternatywy, odpowiedz przyszla mi szybko do glowy, otoz gdy zostawiam samochod w jakims nie pewnym miejscu zastanawia mnie to czy po wyjeciu glownego bezpiecznika samochod zostanie wylaczony kompletnie i czy zlodziej sie skapnie o co chodzi, czy ktos juz sprawdzal to :) ?

Druga sprawa jest alarm: slyszalem cos o kostkach ktore powoduja wylanczenie samochodu po oddaleniu sie od wlasciciela a takze o guziku ktory jest schowany gdzies i wlancza samochod po wczesniejszym wcisnieciu tego guzika zgodnie z zaprogramowanym cyklem, np. dwa razy szybko i raz wolno. Czy ktos moze sie wypowiedziec na ten temat, wybieram sie do warszawy we wtorek i wolalbym to do tego czasu zalatwic co bym nie musial wracac pociagiem :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, alarm za 1000 zł, czy AC za 2000 zł.... Dobre pytanie?.... Tylko czy alarm, wypłaci ci odszkodowanie ( jak by coś):>.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez alarmu dadzą AC ??

Ode mnie chcieli alarm z homologacją przy wykupie AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem cos o kostkach ktore powoduja wylanczenie samochodu po oddaleniu sie od wlasciciela

System znany pod hasłem Skorpion. Ma duze mozłiwości... nosisz ze soba drugi "brelok", bez tego nie odpalisz auta itd.

System fajny tyle ze wszystko zalezy od jego konstrukcji.. u kumpla przy właczonym silniku wychodzi z auta (skorpion w kieszeni), oddala sie na pare metrow system traci zasieg i silnik sie wylacza, blokuje komputer, odcina pompe paliwa, blokuje skrzynie biegow (A8 z automatem) i zamyka wszystkie drzwi, domyka okna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez alarmu dadzą AC ??

Ode mnie chcieli alarm z homologacją przy wykupie AC

W PTU przy wartości auta chyba do 40 tysięcy wystarczy 1 fabryczne zabezpieczenie,a powyżej dwa. Można to dokładnie wyczytać w Ogólnych warunkach Ubezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez alarmu dadzą AC ??

Ode mnie chcieli alarm z homologacją przy wykupie AC

W PTU przy wartości auta chyba do 40 tysięcy wystarczy 1 fabryczne zabezpieczenie,a powyżej dwa. Można to dokładnie wyczytać w Ogólnych warunkach Ubezpieczenia.

Możliwe, ale i tak bardzo ogranicza wybór firmy, no chyba, że sam alarm bez AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale PTU ma jedno z najtańszych AC i za 40zł można dokupić opcje,że przy drobnych szkodach do 1500zł nie traci się zniżki - czyli tak jakby tej szkody nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem w PZU. Do 50 000 PLN jedno zabezpieczenie, więc wystarczy immobilajzer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale PTU ma jedno z najtańszych AC i za 40zł można dokupić opcje,że przy drobnych szkodach do 1500zł nie traci się zniżki - czyli tak jakby tej szkody nie było.

Pewnie że tak, wszystko zależy od agenta ubezpieczeniowego :>,,,,,,,,,,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...