Skocz do zawartości
IGNOROWANY

drzwi ok. nie dziala szyba ;/


m_c

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu ma problem z drzwiami pasażera. nie mogę ich otworzyć ani z pilota ani od środka.

wszystkie inne drzwi się otwierają, a te jedne nie.

Czy jest możliwość otworzenia drzwi ręcznie ?

Będę wdzięczny za wszelakie podpowiedzi co z tym zrobić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego sprawdz kable ktore ida gumowa rura do drzwi.ja tak mialem z e strona kierowcy.a zeby otworzyc popciag za klamke od wewnatrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem, od środka też nie mogę otworzyć.

ciekawe czy dostanę sie do tej rurki jak sa zamknięte drzwi. ;/

muszę poszukać w którym miejscu ona idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam podobny problem ale musi dochodzić tam prąd bo tak jak piszę że słychać takie dwa "tyknięcia"...

Panowie mam problem a mianowicie...nie wiem co się dzieje że prawe tylne drzwi nie otwierają się;/ tzn. otwieram z kluczyka to słychać taki dwa "tyknięcia" w rejonie klamki. Zawsze jest słychać jedno głośne a z tych drzwi które się nie otwierają to słychać takie dwa cichsze;/ no i oczywiście drzwi nie mogę otworzyć...jest jakiś inny sposób aby te drzwi otworzyć? nie wiem przez kompana przykład? miał ktoś taki przypadek?

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie szyba się otwiera więc prąd dochodzi. tylko nie chce otworzyć drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że czeka Cię zabawa w ściąganie tapicerki przy zamkniętych drzwiach jest możliwe ale upierdliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagal ktos boczek przy zamknietych drzwiach? Ma ktos jakies sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że czeka Cię zabawa w ściąganie tapicerki przy zamkniętych drzwiach jest możliwe ale upierdliwe

a mógłbyś podpowiedzieć jak zdjąć przy zamkniętych drzwiach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po części ściągniesz boczek z góry i dostęp do cięgna klamki będzie, a do zamka sie nie dostaniesz

20130421_102031.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jednak zrobiłem dziure w boczku i udało mi się wyjąć silniczek od podnoszenia szyby.

czy jest w stanie ktoś podpowiedział do której wtyczki i pinów podprowadzić bezpośrednio napięcie żeby zwolnił zamek. ?

---------- Post dopisany 02-05-2013 at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2013 at 22:09 ----------

hejka ponownie.

udało mi sie już otworzyć drzwi pasażera.

naprawiłem kabelki i centralny zamek już działa.

ale jest problem z szyba :/ nie otwiera się, ani z przycisku kierowcy ani z pasażera ;/

nie wiem co jest przyczyną. przekładałem silniczek od strony kierowcy i tez się nie kreci.

na kablach zasilanie po obu stronach takie same. ;/

---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

pojawia się kod błędu

1332 Moduł sterujący drzwi pasażera-J387

nie autoryzowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dołączę się do tematu bo mam też podobnie a mianowicie nie mogę zamknąć drzwi pasażera i nie otwiera się szyba. I mam pytanie czy żeby kable sprwawdzić miernikiem to muszę boczek rozbierać czy jest gdzieś inne dojście do kabli ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zebyś sprawdził czy prąd dochodzi do modułu od centralnego i szyby. wiec trzeba by zdjąć boczek i sprawdzic na kostkach zasilających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...