Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oklejenie grila

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Wiecie moze kto by mi okleił gril folią czarny mat bez znaczka Audi sam sie tego nie podejme. Moze ktos z okolic Poznania robi takie rzeczy albo ktos z forum. Pozdrawiam.

Opublikowano

Paweł puszka plasti dipa i masz mat grilla

Opublikowano
  • Autor
Paweł puszka plasti dipa i masz mat grilla

Szybkie rozwiązanie ale na stałe juz,jak z folią nie wyjdzie to bede musiał tak zrobic. Ktos z forum tak ma?

SPRAY STRIP CZARNY HIT! GUMA -400ml jak Plasti Dip (3193419413) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

cos takiego bedzie dobre?

Opublikowano
Paweł puszka plasti dipa i masz mat grilla

Szybkie rozwiązanie ale na stałe juz,jak z folią nie wyjdzie to bede musiał tak zrobic. Ktos z forum tak ma?

masz tu watek o dipie, kupisz czarny spray plasti dipa i jescze zostanie

wystarczy troche zdolnosci manualnych

i dipa zawsze możesz zerwac jak sie znudzi

a folia grilla okleic masakra :wink:

http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/plastidip-alternatywa-malowania-234780/

Opublikowano
  • Autor

Dobra propozycja faktycznie i łatwo sie usuwa lepiej niz folia zamówie to i zobacze :) Dzieki za propozycje.

Opublikowano

Ten plastidip to straszna lipa po 3 tygodniach mi juz odlazi na rogach i w dodatku struktura jak d*pa slonia.

Lepiej matem prysnac 2 razy w roku lub okleic folia.

Opublikowano
Dobra propozycja faktycznie i łatwo sie usuwa lepiej niz folia zamówie to i zobacze :) Dzieki za propozycje.

usuwałeś folię lub dipa kiedykolwiek czy tylko widziałeś na filmikach?

Ja zajmuje sie oklejaniem i okleic da rade. blizej masz do firmy poperzy.pl kolo poznania

Opublikowano

Daj znac co z tym grilem ja ci okleje jak bedziesz chcial pisz na PW.

Opublikowano
  • Autor

Zle sie wyrazilem folie tez łatwo usunąc ale z dipem sam sobie poradze a z folią nie

Opublikowano

jak dokładnie odtłuścisz i dasz dipa na ranty

do wymycia Novol lub Boll płyn do usuwania silikonu ok.15zl?litr

---------- Post dopisany 26-04-2013 at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2013 at 22:52 ----------

masz fote dipa na grillu

IMG20130426_007.jpg

IMG20130426_003.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ładny efekt ja bez znaczka narazie zrobie i czekam za dipem wciąz

Opublikowano

Paweł ze znaczka już dipa zerwałem i jest chrom ori

Opublikowano
  • Autor
Paweł ze znaczka już dipa zerwałem i jest chrom ori

Dlaczego? Nie nadaje sie?

Opublikowano

A tak wygląda u mnie folia carbon

IMG_3575.jpgIMG_3681.jpg

Opublikowano
  • Autor

Elegancko to wyszło jednak dla mnie łatwiej bedzie sprayem czsnąc

Opublikowano

Miałem wcześniej w macie, później prysnąłem w połysk, ale jednak odcień sporo się różnił od budy więc poszło w folię

Opublikowano
Paweł ze znaczka już dipa zerwałem i jest chrom ori

Dlaczego? Nie nadaje sie?

na zdjeciu cały grill jest dipem czarnym, ale zmieniłem zdanie i zerwałem z OOOO i teraz sa chrom

jutro moge dac fotke jak teraz to wyglada

dajesz dipa na cały grill a póżniej mozesz go zerwac z kółek AUDI

Opublikowano
  • Autor
Paweł ze znaczka już dipa zerwałem i jest chrom ori

Dlaczego? Nie nadaje sie?

na zdjeciu cały grill jest dipem czarnym, ale zmieniłem zdanie i zerwałem z OOOO i teraz sa chrom

jutro moge dac fotke jak teraz to wyglada

dajesz dipa na cały grill a póżniej mozesz go zerwac z kółek AUDI

Rozumiem ,ja myslalem zeby okleic wszystko i tylko psiknąc tą odwódke chrom ale chyba faktycznie lepiej wszystko psiknąc i zerwac potem z kółek. Pokaz fotke jak mozesz.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kółka możesz ściągnąć z grilla przed psikaniem :wink:

Opublikowano

Możesz też zdjąć samą ramkę i ją psiknąć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.