Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kodowanie immo do nowego kluczyka


ptaku999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam jeden kluczyk scyzoryk ktory nie jest konkretnie od mojego auta ale od takiego samego modelu. Znalazłem juz instrukcje na forum jak zakodowac kluczyk do centralnego zamka ale nie moge znaleźć konkretnej instrukcji jak dodać immo do nowego kluczyka. Dodam ze mam PIN do immo oraz dysponuje VAG-COM 311.2 oraz 409.1. Dorobienie grotu juz komus zlece. Reszte chce zrobić sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w liczniku logujesz sie pinem i wchodzisz w adaptacje w kanał 21.Wpisujesz ilosc kluczy testuj i zapisz jesli jest ok kontrolka immo gasnie.Wyjmujesz klucz ze stacyjki i wkladasz nastepny przekrecajac na zapłon ponownie czekajac az kontrolka immo zgasnie. Ten klucz który masz musi miec "czysty"transponder bo z innego auta nie podejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od innego auta wiec jest tam jakis inny kod immo zakodowany w takim razie nie da rady zakodowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dostałeś informację jak to zrobić. Kup czystą pastylkę i po problemie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dostałeś informację jak to zrobić. Kup czystą pastylkę i po problemie:wink:

znalazłem mimo wszystko informacje na forum passata że można kodowac immo na kluczyku na ktorym juz jest jakies inne. Poza tym jaki koszt takiej pastylki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W immo 3 nie ma mozliwosci zaprogramowania pastylki ktora byla juz wczesniej kodowana do innego licznika. Natomiast mozna ponownie ja zakodowac do licznika w ktorym byla wczesniej zakodowana i np. zostala usunieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W immo 3 nie ma mozliwosci zaprogramowania pastylki ktora byla juz wczesniej kodowana do innego licznika. Natomiast mozna ponownie ja zakodowac do licznika w ktorym byla wczesniej zakodowana i np. zostala usunieta.

ok dzieki za info. Znalazłem taka strone z pastylkami http://www.kluczauto.eu/klucze-samochodowe?page=shop.browse&category_id=157 ktora bedzie dobra do mojego auta ? I jeszcze jedno pytanie jakie były standardy czestotliwości do sterowania centralnym zamkiem z tego okresu ? Zawsze to było 433,92 ?

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

kur... mam chyba zla przywieszke z pinem jak daje login i wpisuje kod to wywala mi blad ze nie wlasciwy pin ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim formacie wpisujesz kod?Pamiętasz by wpisać 0 na początku?

wpisałem juz nawet na tej przywieszce mam z zerem na poczatku musieli pomylic chyba te przywieszki i mam od jakiejś innej a4. Cięzko jest rozkodowac pin pewnie co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim formacie wpisujesz kod?Pamiętasz by wpisać 0 na początku?

wpisałem juz nawet na tej przywieszce mam z zerem na poczatku musieli pomylic chyba te przywieszki i mam od jakiejś innej a4. Cięzko jest rozkodowac pin pewnie co ?

to na pewno nie jest pin.Pozostaje ci udać sie do kogoś co ma vag can comandera lub inny sprzet.

tu masz link do aukcji z odpowiednim transponderem Chip, immo, transponder ID48. (3133067217) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag commanderem zapomnij ze odczytasz pin z rb4 04r. Z 01r to sie jeszcze odczyta ale powyzej nie ma szans.

a kto mówił o liczniku?? mialem na mysli z ECU :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z ecu odczytac???

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...