Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak odkrecić srube mcpersona


Jarek882

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z odkreceniem sruby mcpersona co trzyma amortyzator i 2 wahacze górne. Nie chce sie wogole odkrecic. Odkreciłem tylko nakretke a sruba jakby była przyspawana :D WD 40 psikałem i nic to nie daje. Prosze o jakies rady ;)

A i czy wymieniać przednie amortyzatory bo bede wymienial sprezyny na weitec -35 mm i mozna by było zrobic to za jednym zamachem. Amortyzatory są jeszcze seryjne z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sam to zrobić to psikaj jakimś penetratorem przez kilka kolejnych dni. Potem młot i może Ci się uda to ruszyć. Czasami lepiej podjechać do kogoś kto ma palnik, wtedy łatwiej odkręcić. Oczywiście kup sobie już nową :wink:

Sprężyny chcesz tylko z przodu wymienić? Powinieneś komplet :decayed:

Jest dużo wątków na ten temat, poczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 4 sprezyny weiteca zielone tylko pytam czy amorki kupować ? sam juz próbowałem młotem to sie splaszczyła i obciałem splaszczona koncówke i zakreciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie wyciągałem cała zwrotnice, jedna strona ok 20min walenia młotem na stole i poszła, a drugą dopiero po rozwierceniu. za nowe śruby i nakrętki ponad 20zł płaciłem. A co do palnika to jak zacznie tam grzać to co z gumami na sworzniach wahaczy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak od góry popuścisz trzy śruby to może uda Ci się odkręcić tą blachę na górze amora i w tedy wyjmujesz całą kolumnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego psikaj wd40 i porządnym(zaznaczam porządnym )kluczem chyba 14 próbuj krecic w jedna i druga strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami bywa tak żebyś nawet moczył tą śrubę w wd40 czy to innym odrdzewiaczu to nic to nie da,trzeba drastyczniejszych metod użyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami bywa tak żebyś nawet moczył tą śrubę w wd40 czy to innym odrdzewiaczu to nic to nie da,trzeba drastyczniejszych metod użyć

Dokładnie, nie raz jest tak że tylko palnik. Jak się to dobrze zrobi to nic się nie stanie ani z gumami ani ze sworzniami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śruba sie odkreciła po uzyciu palnika :D pieknie teraz wyglada na tych springach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSCF2114.jpg

DSCF2124.jpg

Jeździ sie o wiele lepiej na zakretach, auto lepiej trzyma sie drogi tylko czuć prawie każda nierówność i jest troche twardo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie, Eibach Pro Kit by był miększy na niewielkich nierównościach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze koło zarzucę może większe to ładniej bedzie wyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno :wink:

Powiedz mi Kleszczów to ten koło Gliwic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno :wink:

Powiedz mi Kleszczów to ten koło Gliwic?

Nie :wink: Ten koło Bełchatowa woj. łódzkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo byśmy na żywo zobaczyli na spociku :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...