Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swon kabli


Dominik5169

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w ten deszczowy niedzielny dzień:wink:

Na początku chciałem podkreślić, że nie wiem czy w dobrym dziale umieściłem temat, dlatego w razie czego proszę Moda o przeniesienie do odpowiedniego działu :decayed:

Otóż mam takie pytanie dość nie typowe. A Mianowicie, po przekręceniu kluczyka jak zapala się wam wyświetlacz od nawiewu? u mnie coś ostatnio zaczeło śmierdzieć kablami po tym jak w piątek włączyłem klimę i tak mam do tej pory mimo że na niej nie jeżdżę :kwasny: a czerwone zegary od klimy zapalają się mi na dwa razy, pierwszy raz jest światło ciemniejsze a po dosłownie 2 sekundach świeci wszystko normalnie i dzieje si tak tylko na dolnym panelu :kwasny:

Może głupie pytanie ale czy u was też tak się dzieje?

żadna kontrolka mi się nie świeci i nic się nie spaliło, po prostu zaczeło śmierdzieć plastikiem jakimś. A efekt panelu nawiewu zauważyłem dopiero dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdemontuj radio i ramke wkolo radia wymontuj klimatronic i sprawdź czy gdzieś nie masz zwarcia w razie potrzeby rozbierz klimatronic i sprawdż czy on nie uległ uszkodzeniu. Swąd kabli oznacza że coś się przypaliło , podświetlenie klimatronica ma działać normalnie, a w twoim przypadku nie jest to normalne działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze toma4,sprawdź panel klimy, jeżeli to nie pomoże,prawdopodobnie pada ci wentylator nawiewu i to on śmierdzi.Przynajmniej u mnie tak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem chyba rozwiązany, bynajmniej taką mam nadzieję, teraz gdy wyjeżdżałem z garażu spaliła się żarówka z przodu z lewej strony, po wymienieniu jej na nową wszystko powróciło do normy, podświetlanie wyświetlacza klimy działa poprawnie. Podejrzewam, że żarówka robiła zwarcie.

Bardzo dziwny to przypadek, oby było już wszystko dobrze.

---------- Post dopisany 29-04-2013 at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 15:49 ----------

Problem powrócił:kwasny:

Nic nie śmierdzi ale immobilajzer zaczoł coś wczoraj mi wariować, nie chciał się załączyć no i wyświtlacz od klimy załczącza się teraz tak, że po przekręceniu kluczyka robi się ekran ciemny i po dosłownie chwili robi się tak jasny jak powinien, to normalne?:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...