Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dekory wymiana


bartek123415

Rekomendowane odpowiedzi

chciał bym wymienić dekory na inne w sensie te listwy oraz popielniczki i plastik co jest koło biegów. mógł by mi ktoś pomóc jak to wymienić bo nei bardzo się znam na tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam alu szczotkowane na drzwi do sprzedania jakby co...

Listwy pościągasz podwazajac delikatnie przy glosnikach....rwiesz do siebie (przy wązkim końcu musisz w strone przedniej szyby pociagnac) - przod i tyl zdejmiesz tak samo...co do listew kokpitu to one w sumie na kilku srubkach sie trzymają... na 100% 2 szt sa pod zaslepka nad radiem...i chyba 1 szt w zaslepce nad schowkiem po stronie pasazera.... druga listwa przy wlaczniku trzyma sie chyba na 1 srubce pod wlacznikiem swiatel.... Banalna jest wymiana....trzeba tylko uwazac zeby niczego nie polamac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie te DZIAŁ :wink:

Wystarczy poszukać i wszystko sie znajdzie na FORUM

858da8a2b662fc76m.jpg

80726a6a7c059f42gen.jpg

odkręcamy śruby mocujące boczek do płata drzwi

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 620x465px.

9abd6cb55cf56b18gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem właśnie w trakcie przekładki dekorów wszystko już zamontowałem ale za cholerę nie chce mi wyjść popiołka 2 DIN nie chce szarpać na siłę żeby czegoś nie połamać dodam że odkręciłem już te 2 śrubki pod ramką biegów i odłączyłem kostkę od podświetlenia popiołki.

Napiszcie co jeszcze trzeba zdemontować żeby ją wyjąć...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a napisz jak zdemontować climatronic chodzi mi o rozmieszczenie śrub lub zatrzasków?

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

Na wszelki wypadek jak by ktoś nie wiedział jak zdemontować klimatronik w A4 B6 to wystarczy zdemontować radio i od tyłu powoli wypychać panel klimatronika banalna sprawa pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...