Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kodowanie abs ? -2.5 stopnia ka kierownicy staly ? wiki?


15lolo

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałem po zmianie skrzynia na manual przeprowadzić kodowanie kod i login mam lecz kąt kierownicy jest staly -2.5 nic nie reaguje na wiki wyczytałem ale nie jestem pewien co należy zrobić czy ktoś może mi dokładnie wytlumaczyc dzięki dane z wiki "

  • Some of the Bosch 5.7 modules will not show live Steering Angle Sensor (G85) readings after the Login and Coding are performed. If this is the case -2.5 ° may be stuck in Measuring Block 005 and will not change when the wheel is turned. Make the wheels as straight as possible and continue with the Steering Angle Sensor (G85) Calibration.

  • After doing the G85 Calibration, you may get a 01486 - System Function Test Active, this is normal. Please see 01486.

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz teraz bledy??

---------- Post dopisany 03-05-2013 at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2013 at 22:40 ----------

Poprawne kodowanie i problem rozwiązany,tez z tym walczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jutro podam numery bledow , hhmmm kolego czy możesz mi podac proces prawidłowego kodowania ? i wyliczyć coding i login ? auto te co w profilu tyle ze manual zamontowany 6 pompa hamulcowa LB a i może kolega wie jaki powinien być kod aby przekodować sterownik silnika na manual i jak tego dokonać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jutro podam numery bledow , hhmmm kolego czy możesz mi podac proces prawidłowego kodowania ? i wyliczyć coding i login ? auto te co w profilu tyle ze manual zamontowany 6 pompa hamulcowa LB a i może kolega wie jaki powinien być kod aby przekodować sterownik silnika na manual i jak tego dokonać

Na początek LOGIN 09555 --> CODING 04255 ,po tej operacji należy wykonać adaptację czujnika kata skrętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bledy mam 778 oraz 1044. hmm ale czemu gdy chce wyzerować czujnik skretu nadal mam -2,5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bledy mam 778 oraz 1044. hmm ale czemu gdy chce wyzerować czujnik skretu nadal mam -2,5?

Najpierw kodowanie abs a pózniej adaptacja czujnika kata skrętu,jeśli tak nie zrobisz to nie wyzerujesz kata skrętu.

Kodowales już abs??

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

1044-zle kodujesz abs

Jak pisałem wcześniej Login ---Coding i adaptacja kata skrętu,to wszystko robisz nie wychodząc z abs'u.

Jak coś to wyślij mi swój tel.na priv to pomogę telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany? Mam podobnie :/

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zamkniecia ,. wsio dobrze robilem lecz miałem wersje testowa vaga :PPP (ponownie był wgrywany i zonk:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...