Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbinka nie ładuje


Audi-Tor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie problem z turbo ..... W zeszłym roku wymieniłem turbo z powodu nieszczelności , kupiłem po regeneracji i po trzech miesiącach jeżdżenia zaczęły się problemy z doładowaniem i mecze się już z tym jakiś czas ....u jednego mechanika podpięliśmy vag-a i pokazał że (przerwa na masie czujnika kolektora ssącego )założyliśmy inny czujnik i błąd dalej pozostaje ....u drugiego mechanika zrobiłem logi dynamiczne i turbo czasem dmuchnie .....mogę wymienić turbo bo mam gwarancję ....ale czy to na pewno wina turbiny ???? N75 też sprawdzałem, może ktoś coś doradzić .

A4 B6 1.9 130km AWX 2001r.

Dodam że jak za pierwszum razem byłem z tym problemem u mechanika to po zdjęciu wężyka z gruszki to sztanga sie podnosiła a jak wczoraj zmieniałem N75 to juz sie nie podnosi ....a ręcznie działa bez oporu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź podciśnienia

Czego ? Nie jestem aż mocny z mechaniki .

Dwa dni temu jak popadało to Turbina ładowała co prawda z przerwami i tak przy 2.8 tyś ....do momentu aż auto się dobrze zagrzało, czy jest możliwe że to coś od strony elektrycznej ?

Może Ktoś polecić Kogoś z mojej okolicy jakiś dobry warsztat choć niekoniecznie warsztat ...Kto zrobi ze mną logi i przyjrzy się problemowi .

Jastrzębie-Zdrój .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź podciśnienia

Czego ? Nie jestem aż mocny z mechaniki .

Dwa dni temu jak popadało to Turbina ładowała co prawda z przerwami i tak przy 2.8 tyś ....do momentu aż auto się dobrze zagrzało, czy jest możliwe że to coś od strony elektrycznej ?

Może Ktoś polecić Kogoś z mojej okolicy jakiś dobry warsztat choć niekoniecznie warsztat ...Kto zrobi ze mną logi i przyjrzy się problemowi .

Jastrzębie-Zdrój .

Odezwij się na pw, coś poradzimy ;)

---------- Post dopisany 07-05-2013 at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 10:46 ----------

Log (0 - 011)

Log (1 - 011)

Kolega musi zmienic fachmana bo zamiast 15 min to poswiecilem ok 1,5h na sprawdzenie wszystkich podcisnien, chociaz przy okazji ocenilo sie wezyki i luzy na turbo.

Kolegi fachowiec twierdzi, ze musi byc zmiana oliwy przy wyciaganiu turbo :facepalm:

Zapraszam ponownie, jak bedzie potrzeba, wystarczylo podmienic g71 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel dobra robota :git:

Daj spokoj, zadna robota, ale szkoda, ze sa tacy fachmani jak ten, co kazal oliwe zmieniac.

Dobrze, ze u Ciebie my nie zmieniali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra robota DZIĘKI ........Daniel .

I prosiłbym o analizę logów z postu #5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra robota DZIĘKI ........Daniel .

I prosiłbym o analizę logów z postu #5

Tu nie ma co analizować turbo pompuje elegancko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...