Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbinka nie ładuje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam takie problem z turbo ..... W zeszłym roku wymieniłem turbo z powodu nieszczelności , kupiłem po regeneracji i po trzech miesiącach jeżdżenia zaczęły się problemy z doładowaniem i mecze się już z tym jakiś czas ....u jednego mechanika podpięliśmy vag-a i pokazał że (przerwa na masie czujnika kolektora ssącego )założyliśmy inny czujnik i błąd dalej pozostaje ....u drugiego mechanika zrobiłem logi dynamiczne i turbo czasem dmuchnie .....mogę wymienić turbo bo mam gwarancję ....ale czy to na pewno wina turbiny ???? N75 też sprawdzałem, może ktoś coś doradzić .

A4 B6 1.9 130km AWX 2001r.

Dodam że jak za pierwszum razem byłem z tym problemem u mechanika to po zdjęciu wężyka z gruszki to sztanga sie podnosiła a jak wczoraj zmieniałem N75 to juz sie nie podnosi ....a ręcznie działa bez oporu ...

Opublikowano

bez logow ciezko bedzie cos poradzic ...

Opublikowano

sprawdź podciśnienia

Opublikowano
  • Autor
sprawdź podciśnienia

Czego ? Nie jestem aż mocny z mechaniki .

Dwa dni temu jak popadało to Turbina ładowała co prawda z przerwami i tak przy 2.8 tyś ....do momentu aż auto się dobrze zagrzało, czy jest możliwe że to coś od strony elektrycznej ?

Może Ktoś polecić Kogoś z mojej okolicy jakiś dobry warsztat choć niekoniecznie warsztat ...Kto zrobi ze mną logi i przyjrzy się problemowi .

Jastrzębie-Zdrój .

Opublikowano
sprawdź podciśnienia

Czego ? Nie jestem aż mocny z mechaniki .

Dwa dni temu jak popadało to Turbina ładowała co prawda z przerwami i tak przy 2.8 tyś ....do momentu aż auto się dobrze zagrzało, czy jest możliwe że to coś od strony elektrycznej ?

Może Ktoś polecić Kogoś z mojej okolicy jakiś dobry warsztat choć niekoniecznie warsztat ...Kto zrobi ze mną logi i przyjrzy się problemowi .

Jastrzębie-Zdrój .

Odezwij się na pw, coś poradzimy ;)

---------- Post dopisany 07-05-2013 at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 10:46 ----------

Log (0 - 011)

Log (1 - 011)

Kolega musi zmienic fachmana bo zamiast 15 min to poswiecilem ok 1,5h na sprawdzenie wszystkich podcisnien, chociaz przy okazji ocenilo sie wezyki i luzy na turbo.

Kolegi fachowiec twierdzi, ze musi byc zmiana oliwy przy wyciaganiu turbo :facepalm:

Zapraszam ponownie, jak bedzie potrzeba, wystarczylo podmienic g71 :wink:

Opublikowano

Daniel dobra robota :git:

Opublikowano
Daniel dobra robota :git:

Daj spokoj, zadna robota, ale szkoda, ze sa tacy fachmani jak ten, co kazal oliwe zmieniac.

Dobrze, ze u Ciebie my nie zmieniali :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo dobra robota DZIĘKI ........Daniel .

I prosiłbym o analizę logów z postu #5

Opublikowano
Bardzo dobra robota DZIĘKI ........Daniel .

I prosiłbym o analizę logów z postu #5

Tu nie ma co analizować turbo pompuje elegancko ;)

Opublikowano
  • Autor

A wtryski ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.