Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJL] Wskażnik temperatury oleju - drgania


d4rk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

może opiszę całą historie od początku, żeby naświetlić temat :wink4:

Kupiłem moja audice jakieś 4 miesiące temu i od razu musiałem zrobić nią kilka tras... Podczas jazdy na wyższych prędkościach około 180km/h zauważyłem ze wskazówka temperatury oleju leciutko lubi drgać, trochę mnie to zastanawiało dlaczego się tak dzieje ale jakoś olałem sprawę.

Niedawno jechałem krótka trasę na autostradzie około 40 km z prędkością około 140km/h wtedy był bardzo upalny dzień. Wtedy również wskazówka drgała i nawet trochę mocniej, przynajmniej tak mi się wydaje. Jak się puszczało nogę z gazu to przestawała drgać ale tak jak by urosła do około 105*C i trzymała taka temperaturę w momencie dodania gazu znów zaczynała drgać. Przy niższych prędkościach obrotowych silnika to się nie działo, wyglądało to tak jak by w momencie gdy pracuje turbina... Dzisiaj jadąc spokojnie po przejechaniu okolo 30km zauwazyłem ze wskazówka trochę mnie to zaniepokoiło.

Czy wiec co to może być albo ktoś spotkał się już z taka sytuacją?

Dodaje Filmik na YouTube jak to wygląda:

http://pl.youtube.com/watch?v=elekbcg5Js0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei po rozgrzaniu się silnika wskazówka z normalnej pozycji spadała na dół skali i juz tak stała. Wymieniłem w ASO czujnik na nowy i tyle - koszt 75zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...