Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Xenony


ariel

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka czy mozecie mi powiedziec jak ustawic lampy bo miałem poprzednio zwykłe halogeny a teraz wymieniłem na xenony wysokosc nie ma problemu ale jak ustawic kąt czy powinny sie pokrywać na drodze po jakiejs odległości domowym sposobem .Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zes mi napisał jak by tak wszyscy pisali to te forum juz by dawno nie istniało pewnie ze ustawie tylko mnie intresowało czy sie da i jak powinno byc po ustawieniu bo mi sie wydaje ze te co mam załozone to tez cos jakos zle swiecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie halogeny ? mówisz o zwykłych reflektorach ,ustawiasz tak jak zwykłe reflektory :przebiegly:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2008, 22:50 _________________________________________________nie ma znaczenia jakie masz reflektory.ma świecić tak jak przepisy zezwalają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się ustawić ręcznie próbowałem to robić u siebie w nissanie porównując do innego samochodu stojącego obok na różnych odległościach . Potem pojechałem do serwisu i tak zmienili - jeżeli już nie masz czasu teraz to przynajmniej ustaw tak aby świeciły niżej niż wyżej ale bez serwisu się nie obędzie tym bardziej jak to ksenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys mial ori to nie musialbys ustawiac.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys mial ori to nie musialbys ustawiac.. :wink4:

:wink4:

Ja ustawialem na ścianie wedle ori xenonka i po wizycie w ASO ( przegląd rejestracyjny ) nawet nie dotknoł bo powiedział ze nie trzeba nic zmieniać :gwizdanie: a wiec wszystko się da :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zakładasz hidy nie musisz ustawiać świateł :)

no zależy jak były poprzednie ustawione ale korekte ustawienia nie zaszkodzi zrobić nawet na ścianie zobaczyć jak świecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tylko ja wymieniłem całe lampy to chyba będzie trzeba jechać do servisu. A jeszcze jedno czy ktoś już znalazł dobry sposób na pare w lampach bo te co ja złożyłem to nowe i parują :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tylko ja wymieniłem całe lampy to chyba będzie trzeba jechać do servisu. A jeszcze jedno czy ktoś już znalazł dobry sposób na pare w lampach bo te co ja złożyłem to nowe i parują :(

:szukaj: było wiele razy o tym na forum :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem pare wątków ale kazdy cos innego radzi nie wiem który w praktyce sie sprawdzi a dziurawić nową lampę to troche szkoda :confused4:

pogadaj z Waskipl :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...