Skocz do zawartości
IGNOROWANY

firma masters tuning w piasecznie


patryk10015

Rekomendowane odpowiedzi

tyle ze ja mam u siebie w silniku 1.9 BKE egr sterowany elektronicznie i nie chciałbym żeby poźniej były jakieś komplikacje, a rozmawialem z kolega z forum od nas to powiedzial ze lepiej jakby to wyciął bo mogą być problemy i ogolnie jak spojrzal na silnik to powiedzial ze mam najebane systemow ekologicznych najlepiej jakbym posłuchał opinii właścicieli tych silnikow po programie

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

a nie chciałbym pozniej sporej kasy pakować w remonty jakiś kosztowniejszych podzespolow bo poki co nie pracuje, tylko studiuje a wiadomo jak z budżetem studenta

ja tam do niczego nie namawiam ale co ma EGR elektroniczny do modyfikacji ?

tutaj ostatnio robione "forumowe" B6 z BKE pod maska z EGR-em ale bez katalizatora .

-> Audi A4 B6 1.9 TDI 115 PS silnik BKE - 339 Nm / 144PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja tego wszystkiego nie ogarniam to nie wiem tylko tak mi forumowicz mowil ze beda pozniej problemy jak sie tego nie wywali

---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

a nie chce zeby pozniej sie cos jebalo i pol samochodu bede wymienial, bo z funduszami u mnie tak średnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...