Skocz do zawartości
IGNOROWANY

obnizenie a4 b5


Radoskur

Rekomendowane odpowiedzi

Magicy jeżdżą na -90 -100, przynajmniej o takich ja wiem, może inni jeszcze niżej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między 17" 225/45 a 18" 225/40 nie ma żadnej różnicy i nic mi nie obcierało. Jedynie na 18" bardziej czuć nasze piękne ulice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem bo mam gwint ale z przodu było -1 palec a z tyłu prawie palec wchodził....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, felgi w obu przypadkach były 8j Et35 ( jedynie z przodu podklepałem lekko rant od wew ale nie wiem czy potrzebnie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na 17'' zjechalem na dod tak ze jak auto stoi bez pasazerow to..

przod na maly palec sie zmiesci

tyl.. palca nie upchasz:decayed:

zeszlo gdzies -90 cos kolo tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na 17'' zjechalem na dod tak ze jak auto stoi bez pasazerow to..

przod na maly palec sie zmiesci

tyl.. palca nie upchasz:decayed:

zeszlo gdzies -90 cos kolo tego

troche mnie pocieszyliscie :wink: chyba narazie zostaje 18':decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ważnym parametrem jeest osadzenie felgi czyli ET, a także jej szerokość, sama informacja że masz 18' z oponami 215/40 to trochę mało, aby Ci powiedzieć ile możesz zejść żeby nic nie obcierało, chyba że Tobie chodzi o obcieranie michą o ziemię :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz myśli nad zmianą spingów tylko to nie polecam MTS'a bo mi d*pa siadła niżej niż przód :kwasny: (springi -40mm tylko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może h&r, weitec, lub AP ? Ja posadziłem swoją na weitec same springi i wchodza 2 palce w nadkole przy feldze 16 cali i oponie 205/55 jakbym zapodał 18 cali to pewnie nawet jeden palec by nie wszedł :decayed:

I przód mi siedzi troszke nizej od tyłu o pare mm ładnie to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz myśli nad zmianą spingów tylko to nie polecam MTS'a bo mi d*pa siadła niżej niż przód :kwasny: (springi -40mm tylko)

teraz mam same springi - 40 mm i zygac mi sie chce jak patrze na ta moja koze :decayed: tylko gwincior i nie ma totamto :banan:

radimm moja felga nie ma szalu jesli chodzi o et i szerokosc, bo to 40 i zaledwie 7,5J wiec na tyl obowiazkowo trzeba by wrzucic dyśka . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz myśli nad zmianą spingów tylko to nie polecam MTS'a bo mi d*pa siadła niżej niż przód :kwasny: (springi -40mm tylko)

teraz mam same springi - 40 mm i zygac mi sie chce jak patrze na ta moja koze :decayed: tylko gwincior i nie ma totamto :banan:

radimm moja felga nie ma szalu jesli chodzi o et i szerokosc, bo to 40 i zaledwie 7,5J wiec na tyl obowiazkowo trzeba by wrzucic dyśka . . .

Springi miały być przejściowo przed gwintem bo nie mogłem patrzeć na tą kozę :decayed::decayed: narazie brak kasy na gwint czy fele więc narazie to tak jeździ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanko, jakiej szerokosci moge wrzucic dystans na tyl, zeby zabardzo nie wystawalo ?

z tego co widziałem na innych wątkach to przy dystansach 15 mm powinno być ok ale koniecznie z kołnierzem dystansy kup :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...