Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odcięcie.


robertforum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś z Was ma założone skutecznie działające odcięcie w a4 b8 2009r. ? Chodzi mi o takie odcięcie, która działa jakiś czas po uruchomieniu samochodu i powoduje skuteczne unieruchomienia auta ( przez odłączenie czegos). Dobrze gdyby odciecie nie powodowało żadnych błedów w elektronicze pojazdu. Da się tak/nie ?

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mamy odcinać ? układ sterowania dopływem PB czy ON - może by tak jakieś szczegóły o jaki rower chodzi no chyba, że to A4 jest na pedały ? W zależności od silnika zależy co i jak należy odcinać ale pewnie to dla Ciebie nie ma żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny słuszny :) 2.0 CR 143 KM. Znaczenie ma takie że chciałbym spać spokojniej.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to chciał byś tutaj na forum ogólnym porozmawiać o ukrytej odcince zapłonu - tajnym swoim zabezpieczeniu auta, po to żeby później spać spokojnie ?? żartujesz chyba ? :ok2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem tylko czy się da, ponieważ w tym modelu jest dużo elektroniki i łatwo coś zepsuć. Słyszałem od fachowca, że nie bardzo można... ale ja w to nie wierze. Jak to zrobić to już inna sprawa.

Jeśli ktoś ma konkretne sugestie to poproszę na priva.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież kolega nie pyta gdzie ma schować wyłącznik, tylko jaki obwód można ewentualnie rozłączyć, co z tą informacją zrobi to już jego sprawa:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie rozwiązał takiego problemu ? Ewentualnie może znajdzie się fachowiec który to wykona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze mozna, kumpel ma takie odciecie w swoim B8 :wink:

Pracuje przy tego typu rzeczach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież kolega nie pyta gdzie ma schować wyłącznik, tylko jaki obwód można ewentualnie rozłączyć, co z tą informacją zrobi to już jego sprawa:wink:

No właśnie, ludzie pytają co przeciąć a nie gdzie mają przełącznik zamontowany!

....kolejne bezsensowne odpowiedzi typu "Tak jest możliwość ale nie powiem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...