Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czarna B7 2006; 2.0T s-line special edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,

A oto krotka prezentacja mojej 'malej czarnej' :D

Rok: 2006

Silnik: 2.0T

Przebieg: 160tys km

Moc:200KM

Obrecze: 18 cali

Skrzynia: manual

Naped: przedni

Wyposazenie:

- skora w dwoch odcieniach szarosci

- Bluetooth

- zestaw glosnomowiacy

- kierownica wielofunkcyjna

- wybieranie glosowe numerow tel

- computer

- ABS

- ESP

- Podwozie: obnizone 1BV

- elektryczne I podgrzewane lusterka,

- elektryczne 4 szyby

- alarm

- tylna kanapa nieskladana (tez sie zdziwilem)

- dwustrefowa klima automatyczna

Auto ma plena historie serwisowa w Audi

Mody do tej pory: przyciemnione wszystkie szyby boczne I tyl

Mody w planach:

- remapping do 260KM (wiecej nie ma sensu zbytnio ze wzgledu na naped imo)

- tylne swiala ledowe jak w A6

- zestaw multifunkcyjny z navi

- byc moze grill od rs4 i wymiana wydechu (w zaleznosci od kasy :D )

Nie wiem tylko dlaczego fotek nie moge zaladowac?

Opublikowano

fotki :whistling:

Opublikowano
Mody w planach:

- remapping do 260KM (wiecej nie ma sensu zbytnio ze wzgledu na naped imo)

Jezdziles wczesniej subaru, czy jak? :)

Naped zniesie bez zadnych problemow i 2x260KM.

Wrzuic zdjecia.

Opublikowano
  • Autor

dzieki wrclaguna ;)

http://img18.imageshack.us/img18/1130/img0576hp.jpg

http://img542.imageshack.us/img542/8504/img0579rt.jpg

http://img248.imageshack.us/img248/3686/img0580ku.jpg

http://img442.imageshack.us/img442/9830/img0581gp.jpg

http://img703.imageshack.us/img703/9716/img0582vn.jpg

---------- Post dopisany at 07:00 ---------- Poprzedni post napisany at 06:57 ----------

Mody w planach:

- remapping do 260KM (wiecej nie ma sensu zbytnio ze wzgledu na naped imo)

Jezdziles wczesniej subaru, czy jak? :)

Naped zniesie bez zadnych problemow i 2x260KM.

Wrzuic zdjecia.

Nie jezdzilem Subaru hehe. W planach bylo 280-300. Zastanawiam sie tylko czy powyzej tego juz nie beda potrzebne dodatkowe mody. W sumie to bedzie 50%wzrost mocy :decayed:

Opublikowano

Najpierw sprawdź jaką masz serię, może się okazać, że 240ps to wszystko co uzyskasz samym programem.

Jeśli planujesz wydech, zrób przed programem, zaoszczędzisz na korekcie :wink:

Co powoduje, że jest to special edition ?

Opublikowano
  • Autor
Najpierw sprawdź jaką masz serię, może się okazać, że 240ps to wszystko co uzyskasz samym programem.

Jeśli planujesz wydech, zrób przed programem, zaoszczędzisz na korekcie :wink:

Co powoduje, że jest to special edition ?

mozesz wkleic przykladowy numer serii, bede wiedzial czego szukac. a co do SE to o ile sie nie myle skora w dwoch odcieniach szarosci i fele

Opublikowano
Najpierw sprawdź jaką masz serię, może się okazać, że 240ps to wszystko co uzyskasz samym programem.

Jeśli planujesz wydech, zrób przed programem, zaoszczędzisz na korekcie :wink:

Co powoduje, że jest to special edition ?

mozesz wkleic przykladowy numer serii, bede wiedzial czego szukac. a co do SE to o ile sie nie myle skora w dwoch odcieniach szarosci i fele

jako serię miałem na myśli, seryjną moc silnika jaką masz, jedz na hamownie sprawdź.

Jeśli masz zdrowy motor prawdopodobne będzie 220-230ps wtedy możesz razem z wydechem liczyć na ~260ps

Opublikowano
  • Autor

seryjnie jest 200 kucy

Opublikowano
seryjnie jest 200 kucy

nie tyle seryjnie, co katalogowo:wink:

ja mam serię 232ps, widziałem 205ps i 220ps, dlatego piszę, że wiele zależy jaki masz motor seryjny.

Opublikowano
  • Autor

wyglada na to, ze mm 220ps (164kW).Nie zebym narzekal :decayed: Dzieki za podpowiedz KmK

---------- Post dopisany 11-05-2013 at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 17:57 ----------

Aktualnie na srodkowym panelu mam dwa single DIN (radio + sterowanie klima). Orientuje sie ktos czy zeby wcisnac 1 head unit double DIN musze wymieniac caly stelaz czy jest jakies ine wyjscie.

Chce wrzucic kombi mulitimedialne (nav+dvd+iPod) i nie moge znalezc jakiegos testu. Czy zwykla z S4/RS4 wystarczy czy le[iej zainwestowac np w Pioneer'a lub podobne. Sugestie mile widziane

Opublikowano

Żeby wrzucić coś 2DIN musisz zmienić lub podciąć tunel i zmienić kosz. Pod RNSe da się zrobic wyjście pod iPod, chłopaki z forum już to robili :wink:

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie czytam watek z forum I to jest grubsza robota niz myslalem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.