Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z jakością dźwiękuw radiu Audi symphony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Nie znalazłem nic na ten temat, więc zakładam nowy wątek ;)

Otóż mam problem z tym radiem ..

Zauważyłem, że gdy słucham muzyki z "radia" FM :) dźwięk jest lepszy i głośniejszy niż gdy muzyka leci z płyt CD.

Może wypowie się ktoś kto ma doświadczenie z tym radiem ?

---------- Post dopisany 11-05-2013 at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2013 at 12:40 ----------

Nikt nie ma takiego problemu? ;|

Opublikowano

Sprawdz ustawienia bo osobno ustawiane sa dla FM i osobno dla plyt CD.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Ustawienia odpadają... dobrze słyszalna jest róznica w jakosci dźwieku z radia a CD.. Przy radiu mozna rozkręcic bardziej bez przesterów niz na CD. Również jakość też jest wyraźnie lepsza

Opublikowano

ustaw sobie korektorem dźwięki. na wyłączonym radiu trzymaj 5 i włącz . wyskoczy ci na ekranie 8 cyfr i możesz ustawiać poziom dźwięku dla basów średnich i sopranów w skali 1-9. może to pomoże

Opublikowano
ustaw sobie korektorem dźwięki. na wyłączonym radiu trzymaj 5 i włącz . wyskoczy ci na ekranie 8 cyfr i możesz ustawiać poziom dźwięku dla basów średnich i sopranów w skali 1-9. może to pomoże

Wtrącę się w temat.Wyskakuje 8 cyfr (piątek) ale tylko jedną -pierwszą można regulować.Czy jest tam jeszcze więcej do regulacji?

Opublikowano
  • Autor
ustaw sobie korektorem dźwięki. na wyłączonym radiu trzymaj 5 i włącz . wyskoczy ci na ekranie 8 cyfr i możesz ustawiać poziom dźwięku dla basów średnich i sopranów w skali 1-9. może to pomoże

o czymś takim nie miałem pojęcia :D zaraz lecę do garażu sprawdzić

Właczyłem ten korektor, ogarnąłem jak to się ustawia, ale wiesz może który suwaczek mniej więcej jakie tony ustawia? :D ew. jakies gotowe ustawienia ? :) jutro muszę usiąśc i pokombinuje troche bo dzisiaj to już czasu nie ma ;d %

---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ----------

[/color]

ustaw sobie korektorem dźwięki. na wyłączonym radiu trzymaj 5 i włącz . wyskoczy ci na ekranie 8 cyfr i możesz ustawiać poziom dźwięku dla basów średnich i sopranów w skali 1-9. może to pomoże

Wtrącę się w temat.Wyskakuje 8 cyfr (piątek) ale tylko jedną -pierwszą można regulować.Czy jest tam jeszcze więcej do regulacji?

U mnie te cyferki zmienia się przyciskiem "TP" ;) spróbuj. Jak masz syphony to powinno działać :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.