Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lumia 820 vs Samsung Galaxy SII


Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i koledzy . Chcę wymienić swój telefon i biorę dwa wyżej wymienione pod uwagę . Miałem do czynienia z Androidem v2.33 na HTC Desire Z , który pod względem płynności pracy nie spisał jakoś rewelacyjnie i mam ochotę zmienić platformę na WP8 na Lumii 820 . Z drugiej strony bardziej otwarty android , na dużo lepszych parametrach niż mój Desire Z też jest kuszącą propozycją patrząc na cenę , oba telefony około 1000 zł . Jeżeli któryś z Forumowiczów posiada SGSII lub Lumie 820 , proszę o spostrzeżenia i obiektywne opinie . Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czytałem ten artykuł , zresztą wszystko praktycznie. Czekam głównie na opinie użytkowników :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, posiadam Galaxy S2 od około pół roku. Wcześniej miałem Galaxy I5700 z Androidem 2.1. Muszę Ci powiedzieć, że różnica w szybkości jest kolosalna - na korzyść S2, oczywiście :) Jest to telefon szybki, zgrabny, wytrzymały. Bateria trzyma 1.5 - 2 dni, zależnie od tego jak intensywnie użytkujesz (za ok. 100 zł. można dokupić baterię o powiększonej pojemności - wzrost o ok. 80%). Weź pod uwagę również fakt, że WM8 nie jest platformą tak "otwartą" jak Android - na Andku masz masę bardzo użytecznych aplikacji, dostępnych za darmo. Dodatkowo mogę Ci powiedzieć, że nawigacja spisuje się znakomicie. Nic tylko polecić. Pół mojej firmy ma S2 i każdy by go polecił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...