Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Migające xenony zaraz po hamowaniu


realporter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po wizytach u kilku elektryków, postanowiłem, że zapytam pasjonatów :)

dziwna usterka dolega mojej audicy:

kiedy wyhamowuje auto do zera, to w momencie, kiedy dopiero puszcze całkiem pedał hamulca, migną jednokrotnie xenony, oraz słyszę i czuje bzyczenie na pedale hamulca (jakby się abs restartował).

migniecie jest też zauważalne w momencie załączenia się esp (bzyczenie abs prawdopodobnie tez)..

bardzo rzadko, ale też potrafi się tak stać podczas przyhamowania podczas jazdy (ale możliwe ze podczas ostrego - załączenie abs)

Na komputerach tylko jeden błąd - czujnik automatycznego ustawienia lewego xenona, był zapieczony i hałasował, trochę przesmarowałem i jakoś działa, ale w przyszłości wymienię go, tyle, że to chyba nie powód mojego problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz spadki napiecia spowodowane praca ukladu ABS

Sprawdz wszystkie koronki i czujniki ABS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z elektryków przy diagnozie tej usterki powiedział, że wszystkie "prądy" w moim aucie są książkowo, no ale nie mam pewności co tak naprawdę sprawdził... dodał żeby podmieniać pompę abs i wtedy sprawdzać, no ale już sam nie wiem..

ok, sam nie jestem na tyle ogarnięty, żeby to sprawdzić, dlatego rozumiem, że podjeżdżam do powiedzmy poleconego na forum warsztatu i mówię proszę sprawdzić "wszystkie koronki i czujniki ABS"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujniki abs sprawdza sie kompem czy rowno pokazuja predkosc kol. moim zdaniem chyba ci siada pompa abs. sprawdz wtyczke przeczysc ja moze tylko zasniedziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz udzielic info w na jakich grupach to sprawdzic w VAGu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...