Subwoofer Avant

Cześć

Panowie rezał ktoś subwoofer do B8-ki ?

W B6 był w standardzie - niewiem czy B8 tez go posiada w komplecie z Concertem ??

Słyszałem różnice z zamontowanym ori i bylo fajnie. Tym bardziej że za 100 już idzie wyrwać na all.. tylko czy w każdym to podejdzie?

Ori bez B&O - żadna rewelacja, powiedziałbym, że poniżej średniej komercyjnej... Concert i pokładowe głośniki... No cóż kiedyś miałem Astrę 2 i tam było znacznie lepiej. Na alle nie ma gotowych obudów do subów dla A4 b8 w wersji AVANT (sedan jest). Ja powoli zabieram się do rezania obudowy w AVANCIE. Docelowo w lewym tylnym nadkolu. Prototyp obudowy z tektury już mam - wychodzi jakieś 14- - 15 litrów. Na razie zrobiłem wygłuszenie przednich drzwi i wymieniłem głośniki na przodzie.

Kupilem jednak auto z fabrycznym subem i gra to za***iście aczkolwiek suba nie slychac tak jak tego BOSE z B6

Miałem BOSE w poprzednim aucie i jak dla mnie - OK, ale niektórzy tego systemu nie uważają. Obecnie zrobiłem przód i zabieram się za SUBa.