Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Concert II + wazmacniacz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przybywam z pytaniem być może banalnym dla bardziej wtajemniczonych :smile:

Wpadłem na pomysł żeby sobie sprawić tube KLIK

I chodzi mi o jej prawidłowe podłączenie. Posiadam radio Concert II, auto nie posiada instalacji pod fabryczne radio ma zamontowane fabrycznie 8 głośników. Tylne głośniki są podłączone pod przednie bo niema oryginalnego wzmacniacza.

Czy będzie wszystko ok jak jeszcze podlacze wzmacniacz pod przód, czy jednak lepiej zainwestować w oryginalny wzmacniacz ioryginalny SUBWOOFER????

Pozdrawiam Adrian :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, kolego odpusc sobie ten wynalazek, tuba to zlo tak jak napisal Hugo, a boshmann to dno + metr mułu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem ostatnio oryginalny sub ze wzmacniaczem na allegro za 100, jak coś to mam oryginalny wzmacniacz do sprzedania jest od sedana ale pasuje również do avanta kupiłem go również na allegro i to za tyle samo co teraz subwoofer ze wzmaciaczem czyli też za 100

http://www.allegro.pl/item149492122_glosnik_basowy_audi_a4_01_06_sedan.html

gość pisze że to od sedana ale mi się wydaje że od avanta. Kamyk a ty masz kombi czy sedan ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem ostatnio oryginalny sub ze wzmacniaczem na allegro za 100, jak coś to mam oryginalny wzmacniacz do sprzedania jest od sedana ale pasuje również do avanta kupiłem go również na allegro i to za tyle samo co teraz subwoofer ze wzmaciaczem czyli też za 100

http://www.allegro.pl/item149492122_glosnik_basowy_audi_a4_01_06_sedan.html

gość pisze że to od sedana ale mi się wydaje że od avanta. Kamyk a ty masz kombi czy sedan ??

Też mi się widzi że to jest od Avanta w sedanie montuje się chyba w tylna pułke prawda??. Ja mam sedana tylko że moje bryka nie miała fabrycznego radia czyli instalacja jest przewidziana na zwykłe radio bez wzmacniacza i głośniki tylne są podłączone pod przednie :???: . Jeśli zamontuje wzmacniacz to z niego są zasilane tylne głośniki i sub??? To ja bym chętnie od ciebie go odkupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyk dokładnie tak jak piszesz w sedanie jest montowany w półkę i co do wzmacniacza tez masz rację napędza sub i tylne głośniki a co do zakupu to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...