Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T AEB pada skrzynia na jaka podejdzie bez wiekszych modów


baycol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie od dłuższego czasu mam luz na skrzyni i ostatnio zauważyłem wyciek z uszczelniacza na wyjściu na wał i do tego jeszcze czuć, że łożysko ma luz wiec nie chce się bawić w naprawę choćby z jednego powodu, że dla mnie jest ta skrzynia za krótka tzn jak jadę około 400km w jedną stronę i prędkość średnia to 100km/h przy prawie trzech tys obrotów jak nie raz jadę szybciej to przy 120-130 obroty sa w granicy trzy i pół tysiąca obrotów jest to dla mnie trochę męczące bo szkoda mi auto tak cisnąć na obrotach jak chcę jechać szybciej więc myślę, że wymiana skrzyni na choć trochę dłuższą pomoże a przy okazji postaram się kupić z nie cieknącym uszczelniaczem i sprawnym łożyskiem.

Moje pytanie jest takie Jaka skrzynia by podeszła do 1.8T AEB Quattro bez większych przeróbek biorąc pod uwagę dłuższe przełożenia.

---------- Post dopisany 14-05-2013 at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2013 at 15:34 ----------

To chociaż może ktoś mi odpowie na pytanie jak bym zmienił skrzynie od 2.8V6 jak to się ma do dyfra od 1.8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat stary ale mam podobny przypadek. Ktos udzieli jakiejś informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...