Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

01237 zawór odcinający paliwo -N109

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Wywaliło mi błąd na vagu "1237 zawór odcinający paliwo -N109 przerwa lub zwarcie do masy - BŁĄD SPORADYCZNY"

Błąd po skasowaniu powraca od razu bez względu na to czy silnik jest włączony czy tylko na "kontrolkach" gdzie tego szukać jak to wymienić i czym może skutkować awaria tego czegoś ?

Do tej pory miałem B5 z 1.8T więc moja wiedza o AFN jest żadna i to przez RZ :wink:

Opublikowano

Zawór ten znajduje się na pompie wtryskowej idzie do niego jeden przewód skręcony śrubka zobacz czy gdzieś się przewód nie przetarł i nie masuje. A silnik pali normalnie??

Opublikowano
  • Autor

tak na dotyk ciepły i zimny po niecałym strzale z rozrusznika.

Opublikowano

a może kompoty podlały mocno paliwem ?

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj przejrzę przewody a jak będą ok to wpadnę na wizytę do Sobótki do pompiarzy. Generalnie na razie chyba sie nie pali bo auto chodzi.

Opublikowano

Jak do pompiarza to tylko do Trzebnicy .... ale terminy ma chyba odległe więc lepiej zadzwonić i się dowiedzieć.

Opublikowano
  • Autor

zadzwonie do jednych i do drugich zobaczę jak cenowo to wygląda. Od razu by mi poustawiali co tam trzeba.

Opublikowano
zadzwonie do jednych i do drugich zobaczę jak cenowo to wygląda. Od razu by mi poustawiali co tam trzeba.

Jedź gdzie robią dobrze a nie tanio

Opublikowano
  • Autor

jakbyś wiedział jakie hybrydy robią tamte chłopaki to byś zmienił zdanie :whistling: Pompiarze prima sort robiący robotę ale ceniący się.

Opublikowano
jakbyś wiedział jakie hybrydy robią tamte chłopaki to byś zmienił zdanie :whistling: Pompiarze prima sort robiący robotę ale ceniący się.

ale jak chodzi o polecenie to do nich jakoś ludzie nie wysyłają... dla mnie mogą robić pompę nawet z T72

Opublikowano
  • Autor

ja dostałem namiar od 3 osób którym cuda poczynili a nie znają się na bank :wink: robili pompy do vento, a3 i ibizy. Ta ibiza to jest jakaś hybryda z transita i vw . Mówiłem ci kiedyś o tym.

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

Dobra wracając do tematu... Czym może skutkować ten błąd i za co odpowiada ten zawór ?

Opublikowano

- Kilka pytań.. m.in. Błąd nr 1237na VAG-u.. Jak to uleczyć ? • .: AUDI KLUB POLSKA :. •

masz .. trochę poszukać :decayed:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

Możesz z tym jeździć.. przy gaszeniu budą będzie zarzucało :decayed:

Opublikowano
  • Autor
masz .. trochę poszukać :decayed:

moja noga nie postanie na tym portalu :wink:

Możesz z tym jeździć.. przy gaszeniu budą będzie zarzucało :decayed:

to niech rzuca :whistling:

---------- Post dopisany 17-05-2013 at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2013 at 11:38 ----------

Sprawa wyjaśniona jedno z moich zabezpieczeń korzysta min. z tego czujnika. Po wyłaczeniu błędu brak.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.